י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024

הגר"ח הכריע: התפילה בחדרי לא תבוטל

מעמד התפילה יועבר בשידור חי יחד עם תפילת מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א, בהזכרת השמות בפרטות • לפני התיבה יעברו ראש הישיבה הגאון רבי שרגא שטינמן שליט"א והגה"צ רבי בנימין פינקל שליט"א, כסדר המקובל לפעול בעת הזו אשר נושעו בו רבים

הגר"ח הכריע: התפילה בחדרי לא תבוטל
המעמד אצל הגר"ח קנייבסקי צילום: יח"צ

בשנים האחרונות נערך בכל שנה בערב שביעי של פסח אחר חצות היום מעמד תפילה ע"י רשת הכוללים 'רינה של תורה' מעמד המסוגל לישועה  מעל דרך הטבע אשר נודע כעת רצון ופתיחת שערי שמים, בו נושעו רבים וזכו בס"ד להקמת ביתם וישועה בעניינים רבים, מדי שנה המעמד היה נערך בבית הכנסת לדרמן בעיר בני ברק בבית מדרשו של מרן שר התורה שליט"א בו יושבים עשרות עמלי תורה לומדי רשת הכוללים 'רינה של תורה' כאשר בסיום סדר הלימוד מתקיים מעמד התפילה המיוחד בהשתתפות רבים ולאחמ"כ עולים מניין מחשובי הלומדים לחדר לימודו של מרן שליט"א להצטרף לתפילתו האישית עבור כל השמות המבקשים. השנה חרף המצב הנוכחי והמגבלה לקיום תפילת רבים בעקבות ההנחיות לצמצום ומניעת נזקי מגיפת קורונה, נעשו מאמצים לקיים את מעמד התפילה, נוכח כוחו של הזמן המסוגל לפעול רחמים ולהחיש ישועה למצפים לזיווגים, פרנסה, זש"ק וכלל צרכי עמך בית ישראל.

מעמד התפילה בשנה שעברה • קרדיט: יח"צ

ראשי הכוללים 'רינה של תורה' ביקשו לשאול את פי מרן הגר"ח קנייבסקי שליט"א ולקבל הכרעתו האם גם השנה לקיים את סדר הלימוד ואת מעמד התפילה ואם כן כיצד ואיך לקיים. מרן שליט"א הכריע כי יש  לקיים את האפשרות להעתיר ולהזכיר שמות המבקשים, ולעשות הכל אותו הדבר בהתאם להוראות משרד הבריאות והגורמים הממונים.

שמות להזכרה במעמד הקדוש שכבר הושיע רבים בס"ד ניתן למסור כאן

בהנהלת רשת הכוללים 'רינה של תורה' הרימו את הכפפה והקימו מערכת מיוחדת לצרף את עשרות עמלי התורה שילמדו ג' שעות בתענית דיבור בביתם יחדיו קודם התפילה המתוקנת לעת הזו, ויוכלו לשמוע זה את זה כמעט כמו אווירת בית המדרש, גם מעמד התפילה שלאחריו יתקיים באופן הזה ע"י הלומדים ולקראת התחלת התפילה יוכלו כלל הציבור להצטרף גם הם לשידור החי. שוועת אלפי ישראל תעלה ותבוא מכל קצוות ארץ, כאשר בראשם מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א המעתיר בביתו בתפילת קדשו באותו הזמן, למען מצפי הישועה ונוכח הלבבות השבורים הממתינים כי תקדמנו ברכת טוב של ישועה ורחמים בנצרך עבורם.

בראשות המעמד יעמדו, ראש הישיבה מרן הגאון רבי שרגא שטינמן שליט"א ומרן הגה"צ רבי בנימין פינקל שליט"א, כל אחד ואחד מביתו כאשר כולם יחד מצטרפים בשידור הטלפוני למעמד אדיר של תפילת רבים כאשר בסיום התפילה מעתירים שם אחר שם בפרטות ובתחנונים, לעורר ולהחיש ישועתם של ישראל וצרכיהם. יצוין כי מאות שמות שהוזכרו במעמד הנרגש בשנים האחרונות נושעו, כאות ומופת לסגולה בדוקה ומנוסה זו לפעול רבות ולהחיש ישועה בכוח התורה, בכוח התפילה, ובכוח הזמן המסוגל לישועות מעל דרך הטבע.

תפילת מרן הגר"ח כאמור תועבר בשידור חי יחד עם תפילת הרבים של לומדי התורה שיקדישו את הלימוד המיוחד לריבוי זכות המצפים ולהצלחתם, כאשר הפעם ניתן להצטרף לתפילה בשידור חי בטלפון 03-30-64800.

שמות להזכרה במעמד הקדוש שכבר הושיע רבים בס"ד ניתן למסור כאן

רינה של תורה מעוכבי זיווג פסח הגר"ח קנייבסקי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד