1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

שלושה חרדים מקראון הייטס נעצרו בקטטה בבית 770

בזמן שכלל חסידי חב"ד עוקבים בדאגה אחר מניין הנופלים מנגיף הקורונה בשכונת קראון הייטס ל"ע ושומרים על הנחיות הממשל והרבנים - קבוצת בחורים צעירים מהפלג המשיחיסטי ניסו לפרוץ ביום חמישי האחרון לבית 770 שנסגר לפני כמה שבועות על סורג ובריח | הקטטה האלימה תועדה במצלמות אבטחה | המשטרה עזבה עם שלושה עצורים

יענקי פרבר, כ"ה ניסן תש"פ 19/04/2020 10:22

מצפצפים על הקורונה חסידי חב"ד בבית 770 בימים כתיקונם חסידי חב"ד בבית 770 בימים כתיקונם צילום: Mendy Hechtman/FLASH90

בזמן שמקראון הייטס, מעוז חב"ד בניו יורק, ממשיכות לזרום מידי יום ביומו הבשורות הקשות, טרגדיה אחר טרגדיה על גברים ונשים שנדבקו בנגיף הקורונה והלכו לעולמם ל"ע, למרות השמירה על ההנחיות שקבעו הממשלה והרבנים, פרצה קבוצת בחורים מהפלג המשיחיסטי לבניין 770 המפורסם בזמן שהוא סגור וניסו להכנס אליו.

בתיעוד ממצלמות האבטחה, הם נראים ביום חמישי האחרון בשעה 22:00, מנסים לפרוץ את הדלת ב-770 וכאשר אדם אחד ניסה לעצור אותם, הם התנפלו עליו באגרופים.

התקרית התרחשה לאחר שאחד מחבריהם של הבחורים נתפס על ידי אחד מאנשי התחזוקה של 770 בתוך הבניין לאחר שנכנס באמצעות מפתח שאותו קיבל באופן חוקי, כך לפי המשטרה.

לטענת הבחורים, הם ניסו להיכנס כדי לסייע לחברם שנתפס בבניין, אך למרות המאמצים שלהם כולל באמצעות מוט ברזל, הדלת נותרה מאובטחת ולא נפרצה, כך דווח האתר 'קראון הייטס אינפו'.

לפי המשטרה, שלושה בחורים נעצרו, שניים מחוץ ל-770 בגין תקיפה ואחד בפנים בגין הסגת גבול. משטרת המחוז פרסמה כי היא תאכוף איסור התקהלויות גדולות, ומי שלא יציית ייעצר.

בעוד שרוב הבחורים חזרו לבית הוריהם לאחר סגירת כל בתי הספר והישיבות, ואלה שנשארו שומרים על הכללים של שמירת מרחק, הבחורים הללו המשיכו להפר את ההנחיות, כשהם מקיימים מניינים מחוץ ל-770 וגרמו להיתקלויות עם המשטרה ולחילול השם רב.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. משיחיסט  

  מויש

 2. המשיחיסטים בחב"ד זה כמו הפלג אצל הליטאים  


 3. חשוב  


 4. למה להכליל?  


  • מנינים טבילה במקווה  

   חיים

  • כל מה המניינים שעושים מחוץ ל770 זה באישור המשטרה תוך הקפדה על ההנחיות.. אז אל תכתבו שמצפצפים וכו (ל”ת)


 5. צנזורה  


 6. יחי המלך הרבי שליטא יבוא ויגאלנו  (ל”ת)

  יחי

 7. שקר וכזב  

  אחד שיודע

 8. האמת  

  בחור

 9. איזה קטע שכל האלימים משתייכים לפלג כל שהוא...  


 10. שקר וכזב!  

  אבלז

 11. הם מפיצים הודעות שקר וכזב?! ממש לא!!!  

  אני חבדני"ק

;