1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

המשרד של וינרוט ייצג את משפחת הילדה שנפגעה מרימון

"לא ניתן לעבור לסדר היום": לאחר שהתיעוד של הילדה בת ה-9 נפגעת מרימון הלם במאה שערים הסעיר את המדינה - המשפחה החליטה לנקוט בהליכים משפטיים ולשם כך פנתה למשרד עורכי הדין של משפחת וינרוט

קובי בורנשטיין, כ"ו ניסן תש"פ 20/04/2020 13:18
תגיות:

"לא ניתן לעבור לסדר היום" בכניסה למשרד, הבוקר בכניסה למשרד, הבוקר צילום: באדיבות המצלם

בני משפחת מרגליות ממאה שערים מינו את עוה"ד הדין ד"ר יחיאל וינרוט, עוה"ד דובי וינרוט ועוה"ד מאיר אברהם ממשרד ד"ר י. וינרוט ושות' לייצג את הילדה זיסי בת התשע שנפצעה בפניה מרימון הלם שהושלך על ידי כוחות משטרה.

כזכור, בסוף השבוע האחרון הושלך רימון הלם על ידי כוחות משטרה שפעלו בשכונת מאה שערים בבירה, לכיוונה של הילדה, מבלי שזו תהווה איום כלשהו על הכוחות.

כפי שנראה בבירור מתיעוד מצלמות האבטחה בזירת האירוע, הילדה זיסי בת התשע ששבה לדבריה באקראי מקניות שערכה בלוויית אחותה הגדולה, צעדה לתומה בשוק מאה שערים כאשר כוחות משטרה החלו יוצאים מתוך בית הכנסת השכונתי.

בשלב זה, ללא כל התרעה או סיבה נראית לעין, השליכו הכוחות רימון הלם לכיוונה של הילדה, ממנו היא נפגעה בפניה ונזקקה לטיפול.

משרד ד"ר וינרוט ושות' אישר היום כי הוא מייצג את הילדה בהליכים המשפטיים ומול המחלקה לחקירות שוטרים.

עורך הדין ד"ר יחיאל וינרוט, העומד בראש משרד ד"ר י. וינרוט ושות' מסר בתגובה: "מבלי לפגוע בהערכה הכללית לפעילותה של משטרת ישראל, השלכת רימון לכיוון ילדה בת תשע שלכל הדעות צעדה לתומה במקום, מהווה מעשה שלא ניתן לעבור עליו לסדר היום. לאחר בחינה מעמיקה של האפשרויות המשפטיות, תפעל המשפחה בהתאם".

ממשטרת ישראל נמסר לאחר המקרה, כי "השוטרים פעלו במקצועיות, בדיוק כפי שמצופה מהם, בהתאם לסמכותם בחוק וללא כל דופי. מצער, עצוב ומקומם במיוחד, שבשעת חירום לאומית זו בה השוטרים פועלים בהקרבה ובמסירות אין קץ, ביום ובלילה, למען הבריאות של כולנו - אתר מרכזי בישראל בוחר לעוות את המציאות ולנסות ולהכפיש את השוטרים בכל דרך ואנו רואים זאת בחומרה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אשרי יושבי ביתך  


  • היא שמע להוראות. (ל”ת)


  • די לאלימות השוטרים. כן כן בשביל תשובות כאלה של השוטרים פעלו במקצועיות... אין שום אימון במשטרה. יפה עשה משפחה החשובה שפונה לעו"ד והלוואי שישלמו על מכר (ל”ת)


  • אתה כנראה רוצה שמשמים ישימו אותך במקום שלהם (ל”ת)


 2. די לאלימת השוטרים!! כן. כן. בשביל תירוצים כאלה אין שום אימון במשטרה. יפה עשה המשפחה שפונה לעו"ד כדי שהשוטר יתן את הדין. דמינו אינו הפקר!  (ל”ת)

  יהודי

 3. WEINROTH THE DESPERADO  


 4. תקשיבו  

  רחל

 5. אבל אשמים אנחנו, שכאשר סגרו את התיק של בריוני יענקי רוזנברג לא יצאנו לרחובות ולכן  

  יוסי

 6. עוד רעים  


 7. ניצול ציני של הילדה עבור בצע כסף  

  מתי

 8. אם יצליחו להוציא מהמדינה מליונים למשפחה..  

  שריר

 9. המשפחה והילדה יקבלו 30 אלף שח, זאת הערכה שלי  (ל”ת)

  ראובן

  • הלוואי 


 10. נגד ההוראות  

  שאלתיאל

  • מטומטם (ל”ת)


;