1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

הפוליטיקאי האנטישמי צייץ טלאי צהוב בהקשר לקורונה

בערב יום הזיכרון לשואה צייץ פוליטיקאי הולנדי-מוסלמי תמונה של טלאי צהוב יהודי אותו נשאו היהודים בגטאות - במחאה על תוכניות לפיקוח על נשאי נגיף הקורונה

יענקי פרברכ"ז ניסן תש"פ 21/04/2020 11:57

בערב יום הזיכרון לשואה טלאי קורונה טלאי קורונה צילום: מתוך טוויטר

ארנוד ואן דורן, חבר מועצת העיר האג, פרסם בציוץ בחשבון הטוויטר שלו תמונה של טלאי צהוב יהודי אותו נשאו היהודים בגטאות, במחאה על תוכניות לפיקוח על נשאי נגיף הקורונה.

את התמונה פרסם ביום השואה, יום האבל של מדינת ישראל על קורבנות השואה, שמצוין גם על ידי יהודים רבים ברחבי העולם. תגובות הגולשים היו נגד.

הציוץ שלו עם הטלאי הצהוב, צויץ עם הכיתוב "אפליקציית קורונה". בציוץ נכתב "אין חובה לאפליקציית קורונה". התייחסות הציוץ היא לבדיקה שמבצעת ממשלת הולנד, עם אפליקציה שתעזור לרשויות לפקח על מקום הימצאם של אנשים שנגועים בקורונה, כולל כאלו שהם חושדים שהם נשאים של הנגיף, וזאת על מנת לרסן את התפשטות הנגיף.

יצוין כי זו לא הפעם הראשונה שהאיש מצייץ דברים פוגעניים נגד יהודים וישראל. בשנת 2018 צייץ ואן דורן תפילה "להשמיד את הציונים", ואמר כי צום ביום כיפור לא יעזור ליהודים לכפר על חטאי ישראל. מפלגתו מפרסמת באתר האינטרנט שלה כי היא שואפת, "לקדם את האינטרסים של הקהילה האיסלאמיסטית".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;