1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

במלכי ישראל: שוטרים קפצו על חולה הקורונה שהבריא וביזו אותו

אברך שהבריא מקורונה ואחרי שתי בדיקות שעשה נמצא שלילי - נעצר לפתע באמצע רחוב מלכי ישראל בירושלים על ידי שוטרים שהתנפלו עליו • השוטרים חשבו שהוא היה צריך להיות בבידוד - אולם המידע שהיה בידיהם לא היה נכון • בני משפחתו: "יד ימין לא יודעת מה עושה יד שמאל". המשטרה: "מדובר בחולי קורונה"

משה ויסברג, כ"ז ניסן תש"פ 21/04/2020 12:13

"הזוי לגמרי מה שקורה כאן" האברך סמט עם השוטרים הבוקר האברך סמט עם השוטרים הבוקר צילום: באדיבות המצלם

הרב אליעזר סמט, מראשוני חולי הקורונה בירושלים, המוכר כאחד מאברכי חסידות תולדות אהרן שבחסדי שמיים הבריא ואף עבר שתי בדיקות ויצא שלילי, נעצר הבוקר (שלישי) לפתע ברחוב מלכי ישראל בירושלים עת היה עם רעייתו בדרך לבקר את אביו.

על פי המידע שהגיע ל'בחדרי חרדים', הרב סמט, שכבר נמצא בריא, הופתע מכוחות המשטרה שקפצו עליו, לאחר שטעו וחשבו שהוא היה צריך להיות בבידוד ואמרו לו: "אתה חיובי". אולם לא עזרו כל תחנוניו והשוטרים עצרו אותו.

סמט גם ביקש מהשוטרים, "אם אתם מתכננים לעצור אותי, לפחות תעשו את זה בשקט. אל תעשו לי ביזיונות ברחוב. בואו נלך הצידה". אך השוטרים נשארו בשלהם, ובאמצע הרחוב עצרו ועיכבו אותו. רק לאחר מאמצים מרובים והתערבות עסקנים הוא ואשתו שוחררו מהמשטרה.

בני המשפחה זועמים ומספרים ל'בחדרי חרדים', "הם כבר נקראו השבוע לתרום דם בהדסה עין כרם ומה שקורה פה, זה שיד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה. זה חוסר תיאום משווע. מה שקורה כאן שאנשים לא רוצים לעשות בדיקות בגלל זה. וגם כשהוא היה עצור בתחנה התקשרו אליו ושאלו, 'מתי אתה מגיע לתרום דם ולעשות בדיקה, בשביל הנוגדנים'. זה הזוי לגמרי מה שקורה כאן", אומרים בני משפחתו. 

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "בניגוד לנטען, מבירור הנסיבות עלה כי השוטרים ערכו בדיקה ומצאו שמדובר בחולי קורונה מאומתים ובעקבות כך פעלו על מנת לבודד אותם מהסביבה במטרה למנוע הדבקה וביקשו מהם להיכנס לתא הייעודי בניידת המשטרה, שם שהו עד לסיום כלל הבדיקות הרלוונטיות מול משרד הבריאות שאישרו כי אכן מדובר בחולי קורונה".

במשטרה אומרים "נדגיש כי בשום שלב הם לא הובאו לתחנת המשטרה ולא שהו בתא המעצר. בסיום הבדיקה הוחזרו לביתם על ידי השוטרים לצורך שהייה בבידוד על פי הנחיות משרד הבריאות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. החרדים צריכים ללמוד מאתנו  

  אתיופי

 2. לתבוע לתבוע לתבוע. תשכחו לרגע מהקנאות של לא לקחת כספים. לתבוע  (ל”ת)


  • צודק 

   משה לוי

 3. אני ישן, לא להפריע  (ל”ת)

  ליצמן

 4. אוי אוי אוי איך קרה שבמשבר כזה לא נערכו שנתיים מראש  

  יוסל

  • זה מזעזעעעע 


 5. כל המעשים הפלילים של אנשי הרשויות הותרו בחסות הקרונה-באמת נגיף מסוכן  (ל”ת)


 6. פשוט "רוצחים"  (ל”ת)


 7. "שבטי ישראל"- לא, מלכי ישראל.  (ל”ת)

  יחצ'ל

 8. עת צרה היא לחרדי וממנה יוושע, ,,,  

  שריר

 9. צריכים ללמוד מהאתיופים  (ל”ת)


 10. ברוכים הבאים למשטרת ישראל. לא לחינם אין אימון בהם. למה הם לא יכולים לשמוע לתחנונו לעצור אותו בשקט? דמינו אינו הפקר!  (ל”ת)


 11. לדאבינו מעשים כאלה שומעים רק על חרדים!  (ל”ת)

  שלומי

 12. גם לחרדים יש חזקת כשרות!  (ל”ת)

  יהודי

 13. שלום רב. נא לא לבוא בטענות. אנו מתנהגים ככה אך ורק נגד חרדים ולא נגד שום מגזר אחר. זה לא נקרא גזענות. זה נקרא שנאת עמי הארץ לתלמידי חכמים יותר מעשו שונא ליעקב. אתכם הסליחה!  (ל”ת)

  משטרת ישראל

 14. דם החרדים הפקר, חבל שאף אחד משלוחי דרבונן לא עושה כלום  (ל”ת)


 15. אנטישמים ציונים מדינת משטרה פשוט מטומטמים  (ל”ת)

  רוחל

 16. לתבוע עריצות משטרתית  (ל”ת)


 17. חצופה  


 18. המשטרה עומלת כל הזמן למענינו ומקבלים רק תרעומת  


 19. נו,תמיד מסביב לפופיק הזהב ,תמיד נרדפים.קצת חמלה לכוחות שרק רוצים למנוע הדבקה.אז יש טעות.מה קרה? ביזונ אותו שומו שמיים  (ל”ת)


 20. מחלויקעס על מציאות????  


 21. מעניין איך משטרת ישראל מתנהגים כבהמות ומתרצים שהם מתנהגים כמלאכים.  (ל”ת)

  מושי

;