1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בוגי יעלון: יום השואה קשה בגלל הממשלה

שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר של ישראל עשה היום השוואה מקוממת בין יום השואה שצוין היום בישראל לבין הקמת ממשלת האחדות שהותירה אותו באופוזיציה יחד עם שותפו יאיר לפיד

ארי קלמןכ"ז ניסן תש"פ 21/04/2020 23:36

השוואה מקוממת בוגי יעלון בוגי יעלון צילום: Tomer Neuberg/Flash90

חבר הכנסת משה בוגי יעלון מראשי סיעת 'יש עתיד - תל"ם' ערך השוואה מקוממת בין אירוע הקשה בתולדות הציבור היהודי לבין החתימה על הקמת ממשלת האחדות בין גנץ לנתניהו.

יעלון כתב בעיצומו של יום השואה ברשת הטוויטר: "יום השואה, מדי שנה, הוא יום קשה. השנה היה קשה במיוחד. לצפות אמש בחדשות בדיווח על ממשלה מנופחת ויקרה, שאין בה 'חרום' ואין בה 'אחדות', אלא חסינות ושחיתות. ואז לצפות בכתבה על שורד שואה ערירי בן 94, שמתקשר למשטרה, כי אזלו לו התרופות, והוא רעב. הלסדום היינו, לעמורה דמינו? בושה!", סיכם יעלון.

מאוחר יותר אחרי הציוץ הנ"ל, נשאו יו"ר 'יש עתיד - תל"ם' חבר הכנסת יאיר לפיד ויו"ר 'כחול לבן' בני גנץ הצהרה לתקשורת בזה אחר זה, כשהראשון תוקף את הכניסה לממשלה ועל רמיית הציבור שבחר ב'כחול לבן' שלוש פעמים, לעומת האחרון שבירך והסביר מדוע בחר להיכנס לממשלת האחדות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. שפל אדם  

  איתן

  • יעלון במהותו הוא אפס ענק. רק בגלל תעלולי הקומניקציה, עלה והתנפח לממדים לא לו. 

   ליפא

 2. לקח השנאה  

  יוסי

  • אכן ככה. מילא לפיד היה מאז ומעולם כלומניק ורשע מרושע בגנים שלו שירש מאביו. אך בוגי היה תמיד אחראי, שקול ומענטש. השנאה ורצון לנקמה בביבי פשוט הוריד אותו מדעתו (ל”ת)

   חסיד שפוי

 3. בוגי  

  מנחס

 4. יעלון נפגעת ?  (ל”ת)


 5. יעלון נפגעת ?  


;