1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. ?מה חדש

מרגש: משפחת הקורונה ערכה ברית לילדם ה-11

אם למשפחה ברוכת ילדים מנוף הגליל, ילדה את בנה ה-11 תוך כדי שכל בני המשפחה - תריסר נפשות חולים בקורונה, אתמול השמחה הרקיעה שחקים, כאשר לצד שמחת ברית המילה שהתקיימה ברחובה של עיר, כל בני המשפחה התבשרו כי הבריאו לחלוטין מהנגיף 

קובי עוזיאלי, כ"ח ניסן תש"פ 22/04/2020 09:29

נתרפאה המשפחה ברית מילה בצל הקורונה ברית מילה בצל הקורונה צילום: באדיבות המצלם

לפני כשלושה שבועות, מספר ימים לאחר שאובחנה כנשיאת נגיף קורונה, ילדה חגית בן עזרא חברת הגרעין התורני-ציוני בנוף הגליל, את ילדה ה-11.

לאחר ששניים מבני המשפחה לא הרגישו טוב הופנו לבדיקת קורונה ונמצאו חיוביים למחלה, שאר בני המשפחה שהיו במגע עימם עברו אף הם בדיקות והתגלו כולם כנשאים של הנגיף.

כאמור, מספר ימים לאחר מכן ילדה חגית את הילד ה-11, הלידה עברה בשלום ובבידוד, לאחר שבדרכה ללידה עדכנה את צוות בית החולים על היותה נשאית הנגיף.

בכל תקופת הבידוד דאגו בגרעין התורני לעטוף את המשפחה בכל רגע ולדאוג לכל צרכיהם הרבים כמשפחה מרובת ילדים הנמצאת לאחר לידה ובבידוד. חברי הגרעין נרתמו וסייעו בקניות לחג, ציוד לתינוק החדש ואף משחקים לילדים לזמן הבידוד. הקהילה אף פעלה בשיתוף פעולה עם עיריית נוף הגליל.

אתמול (שלישי) השמחה היתה כפולה - עם קבלת כל התוצאות הנדרשות לבדיקות של כל בני המשפחה התאפשר לערוך את ברית המילה לתינוק בחצר הבית ובצורה מצומצמת, על פי ההנחיות. השמחה הרקיעה שחקים ורבים הצטרפו אל שמחת הברית דרך הזום להביע את שמחתם יחד עם המשפחה.

משפחת בן עזרא מוכרת ובולטת בפעילותה המשמעותית כחלק מהגרעין התורני למען העיר בכל ימות השנה. המשפחה הודתה לקהילה על העזרה בכל התקופה "זו זכות גדולה להיות חלק מגרעין תורני ומקהילה שכזו. אנחנו מודים לכל החברים שלא נחו לרגע ודאגו לכל פרט" אמרו.

ברית מילה בצל הקורונה ברית מילה בצל הקורונה צילום: באדיבות המצלם

ברית מילה בצל הקורונה ברית מילה בצל הקורונה צילום: באדיבות המצלם

ברית מילה בצל הקורונה ברית מילה בצל הקורונה צילום: באדיבות המצלם

ברית מילה בצל הקורונה ברית מילה בצל הקורונה צילום: באדיבות המצלם

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. נולד בן זכר נתרפאת כל המשפחה!!  (ל”ת)

    Me