1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. תנצב"ה

אבל בחסידות: משב"ק האדמו"רים נפטר מקורונה

בבורו פארק נפטר החסיד הישיש רבי שמואל הורביץ ז"ל משב"ק אדמו"רי בית באבוב ששימש את שלושת אדמו"רי החסידות בעל ה'דברי שלמה', רבי נפתלי צבי זצ"ל ויבלחט"א הרבי מבאבוב, החסיד הנאמן נפטר מקורונה

משה ויסברג, כ"ט ניסן תש"פ 23/04/2020 09:34
תגיות:

שימש שלושה אדמו"רים רבי שמואל הורביץ ז"ל משמאל עם הרבי מבאבוב רבי שמואל הורביץ ז"ל משמאל עם הרבי מבאבוב צילום: באדיבות המצלם

מארה"ב הגיעה הלילה הידיעה על פטירתו של משב"ק אדמו"רי בית באבוב הרב החסיד הישיש רבי שמואל הורביץ ז"ל מחשובי החסידים ומהיושבים ראשונה במלכות והוא בן 91 בפטירתו. 

המנוח נדבק בנגיף ואושפז בבית החולים במצב קשה, אמש הדרדר מצבו והרופאים נלחמו על חייו אך למגינת לב הוא השיב את נשמתו ליוצרה. 

הוא נולד לאביו הרב החסיד רבי שלמה זלמן הורביץ זצ"ל שהיה מכונה ה'פאטיקע רב'. 

בחייו שימש את אדמו"רי בית באבוב בין היתר את האדמו"ר בעל ה'דברי שלמה' מבאבוב, האדמו"ר מוהרנ"צ זצ"ל ויבלחט"א האדמו"ר מבאוב. 

רבי שמואל ז"ל זכה לשמש בקודש את האדמו"רים והיה מהיושבים ראשונה במלכות גם שנחלש היה עומד מאחורי האדמו"ר בכל הטישים והמעמדים בחצר החסידות.

עם פטירתו ירד אבל כבד על חצר חסידות באבוב בארץ ובעולם, החסידים מספרים על דמות מיוחדת חסיד נאמן לרבותיו שהיה לאיש סוד ומשמש מסור. 

מסע הלוויה נערך הלילה בשעה 22:00 שעון ניו יורק מבית המדרש הגדול בהשתתפות מספר חסידים מצומצם לבית החיים של באבוב בניו גרז'י שם נטמן. 

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

עם האדמו"ר בעל ה'דברי שלמה' זצ"ל

עומד לצד האדמו"ר מבאבוב במרפסת במעמד ברכת האלפים בצאת חג מתן תורה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. איי ר' שמואל!!!!  


  2. אוי נא לנו צער גדול עם פטירת המשב"ק לבית באבוב  (ל”ת)


  3. ארונו יגיע לארה"ק הלילה  (ל”ת)


;