1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

הנהלת מחוז מרכז במאוחדת סיירה בחפ"ק קורונה בעיריית ב"ב ונפגשה עם ראש העיר וצוותו

בסיור השתתפו מנהלת המחוז דורית גולדמן, הרב משה כהן סגן מנהלת המחוז, מנהל המרחב לוראן שמעוני ומנהל קשרי הקהילה ונציג מאוחדת בחפ"ק העירוני שמשון פרג • ראש העיר הרב רובינשטיין שיבח את פעילות מאוחדת: "כקופה הגדולה ביותר בציבור החרדי, מאוחדת מבינה הכי טוב את צרכיה של המגזר ופועלת בצורה הטובה ביותר"

כתבה מקודמת, ב' אייר תש"פ 26/04/2020 16:31

הפגישה אצל ראש העיר הפגישה אצל ראש העיר צילום: יח"צ

הנהלת מחוז מרכז של מאוחדת סיירה השבוע בחפ"ק קורונה בעיריית בני ברק ונפגשה עם ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין שהודה במילים חמות למאוחדת על פעילותה הרבה בימי השגרה בכלל, ובימי הקורונה בפרט.  

כחלק משיתוף הפעולה ההדוק המתקיים בין מאוחדת לעיריית בני ברק - הגיעו מנהלת המחוז דורית גולדמן, הרב משה כהן סגן מנהלת המחוז ומנהל המגזר החרדי במחוז מרכז, מנהל המרחב לורן שמעוני ומנהל קשרי הקהילה ונציג מאוחדת בחפ"ק העירוני שמשון פרג, לעקוב מקרוב אחר פעילות הקודש מסביב לשעון של אנשי מאוחדת בחפ"ק העירוני לטובת לקוחותיה במשבר הקורונה.

בחדר הפיקוד בבניין העירייה יושבים מלבד נציגי העירייה ומד"א גם נציגי מאוחדת. חדר הפיקוד מרכז את כל שמות החולים תושבי ב"ב שזקוקים להמשך בדיקות נוספות. כל תושב שזקוק מקבל מיידית דרך החפ"ק אישור לבדיקה מטעם נציג קופת החולים, ולאחמ"כ יוצאים דוגמי מד״א לבצע את הבדיקה בביתו, כשהמטרה היא לקדם במהירות כמה שיותר בדיקות עבור תושבי העיר החולים ולהוריד את כמות החולים בבני ברק.

בסיום הסיור ולאחר שחזו בפעילות, נפגשו נציגי מאוחדת עם ראש העיר הרב רובינשטיין ועם רוני נומה שניהל את חפ"ק קורונה בעיריית בני ברק.

ראש העיר הרב רובינשטיין שיבח מאד את פעילות מאוחדת: "כקופה הגדולה ביותר בציבור החרדי, מאוחדת מבינה הכי טוב את צרכיה של המגזר ופועלת בצורה הטובה ביותר".

כזכור, במסגרת היערכותה ופעילותה הייחודית של מאוחדת, היא היתה הקופה הראשונה בעיר שפתחה עבור לקוחותיה "מרפאת התפרצות" במרפאתה ברחוב אבני נזר בעיר. והיא למעשה היחידה שמפעילה מרפאה כזו ולא רק מרפאת דגימות מעבדה.

המרפאה משמשת אך ורק את הלקוחות החשודים כחולי קורונה. לצוות המרפאה הועבר ציוד ייעודי והמרפאה תנוהל בהתאם לנהלים מיוחדים. כמו כן הצוות ממוגן בכל שעות הפעילות. לקוחות אשר יש להם תסמיני קורונה (שיעול, חום, כאבי גרון, איבוד חוש הטעם, וכדומה) יידרשו לתאם תור לרופא המשפחה או הילדים במרפאת ההתפרצות ובהתאם להחלטת הרופא במעמד הביקור, תילקח הדגימה.





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;