1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

אפס חולים חדשים: ראש העירייה ערך דיון סיכום עם תא"ל במיל' גל הירש

אחרי עבודת מאומצת של כחודש ימים בעיר אלעד, תא״ל במיל' גל הירש שהתנדב לסייע לעיר במשבר הקורונה נועד עם ראש העיר ישראל פרוש להערכת מצב וסיכום • "באתי להתנדב ומצאתי ידידות אמת ולתמיד ואני לרשותכם תמיד"

יענקי פרברו' אייר תש"פ 30/04/2020 18:36

לאחר עבודה מאומצת ישיבת הסיכום באלעד ישיבת הסיכום באלעד צילום: באדיבות המצלם

לאחר כחודש ימים של פעילות משותפת במלחמה בקורונה, בוצעו הבוקר באלעד הערכת מצב וסיכום ביניים בין ראש העיר ישראל פרוש וצוותו לבין תא״ל במיל' גל הירש.

כזכור, הירש התנדב לסייע לעיר אלעד לפני כחודש ימים ומאז פעל בדרכים שונות למען העיר ותושביה בהתמודדות עם מגיפת הקורונה, תוך שיתוף פעולה עם גורמים רבים בעיר ומחוצה לה.

בימים האחרונים נבחנו הנתונים של גל ההתפרצות הראשון ולפיהם שיעור העליה של החולים בעיר נבלם באופן משמעותי לעת עתה, עוד עולה כי ביממה האחרונה נרשמו אפס חולים חדשים.

זאת לצד החלמתם של מרבית החולים ופינוי מרבית החולים האחרים שנשארו לבתי מלון עד להחלמתם המלאה. בדיון עלו גם הצעדים אותם תוביל העירייה על מנת להיערך לאפשרות של גל התפרצות שני אם יקרה חו״ח.

ראש העיר הרב ישראל פרוש הודה להירש על הסיוע הרב שהעניק לעיר, בהתנדבות ומתוך רצון טוב, בזמן שהיא הכי נזקקה לו, "הוכחת לנו כי בישראל יש מקום לאחדות ופעילות משותפת מול אתגרים משמעותיים. אני שמח שברוך השם, לעת עתה הצלחנו אם כי ברור לי שהדרך עוד ארוכה ונותרה לנו עבודה רבה כדי לשמר את המצב ולדאוג שלא תהיה התפרצות נוספת״.

עוד סוכם כי במהלך השבוע הקרוב יחלו דיוני הפקות לקחים עם כל מנהלי האגפים והמכלולים העירוניים, כדי להיערך באופן מיטבי להמשך הפעילות ולמנוע גל נוסף של הדבקות.

תא״ל (מיל) הירש אמר בדיון כי הוא מודה על הזכות להתנדב ולסייע: ״מצאתי בעיריית אלעד אנשים טובים ומסורים, תושבי העיר הם ציבור יקר ואכפתי ששיתף פעולה עם המאבק לבלימת המגיפה. אני מודה לכל הגורמים שסייעו ועודם מסייעים לעיר להתמודד ומקווה כי נשוב לשיגרה בהקדם. תודה מיוחדת לראש העיר הרב ישראל פרוש, באתי להתנדב ומצאתי ידידות אמת ולתמיד ואני לרשותכם תמיד״.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל הכבוד לגל הירש - יישר כח  (ל”ת)

    מושיק

  2. כל הכבוד לראש עיריית אלעד  

    יוסי

;