1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

חולים חרדים נטלו את התוסף והחלימו מקורונה

לא מעט פרסומים בשבועות האחרונים על תרופה חד משמעית להחלמה מקורונה, אחד מהם צץ ממש השבוע | ומסתבר כי כ-300 חולים, רובם חרדים, נטלו את תוסף שמונע מהנגיף להתפתח בגוף והחלימו | אחד המשתמשים תושב בני ברק: "מיד לאחר השימוש הראשון הרגשתי הטבה ואחרי כמה ימים הבדיקות הראו שהחלמתי"

קובי עוזיאלי, ז' אייר תש"פ 01/05/2020 08:18

תרופת הפלאים? חולה קורונה במעייני הישועה. אילוסטרציה חולה קורונה במעייני הישועה. אילוסטרציה צילום: נתי שוחט, פלאש 90

תוסף טבעי שפותח בשנת 2014 כמתן מענה למגיפת האבולה, התגלה כבעל תכונות המסייעות לשיפור מהיר ומשמעותי בקרב חולי קורונה, כך פורסם ב'מעריב'.

מדובר בתוסף IMMU-OPTIMIZER RENEW המורכב מפורמולת צמחים ייחודית, ויטמין C ואבץ. הוא נועד לחזק את המערכת החיסונית של הגוף ובכך לסייע למניעת התפתחות מחלות זיהומיות הנגרמות מחיידקים ונגיפים.

עם התפרצות מגיפת הקורונה בארץ ובעולם, החליט הבעלים של חברת 'הומאוטריט לאב' מוריס אבוהי, לייצר את התכשיר הייחודי שפיתח ושיווק ליותר משלוש מאות חולים, רובם מהקהילה החרדית בארץ, ואף מעבר לים.

כידוע מאות חרדים ברחבי הארץ ובעיקר בבני ברק ובירושלים חלו בנגיף הקורונה ובהם שר הבריאות יעקב ליצמן ורעייתו חוה - שבחסדי שמים כבר החלימו.

"מכיוון שאין חיסון או תרופה ידועים לקורונה, הטיפול הטבעי בצמחי מרפא הפך לאסטרטגיית ההגנה החשובה ביותר", אומר מוריס אבוהי שמסביר כי "ההשפעה הכפולה של ה-RENEW, מחד חיזוק המערכת החיסונית ומאידך הפעולה האנטי-ויראלית, מסייעות לגוף להפסיק את יכולתו של הנגיף לשכפל את עצמו ובכך למנוע את המשך התפתחות המחלה".

לדבריו, חולים רבים שהשתמשו בתוסף דיווחו על הקלה וחלקם אף החלימו לחלוטין מהקורונה, אלא שהיות ומדובר בתכשיר טבעי, בבתי חולים בארץ לא מספקים אותו לחולי הקורונה.

עוד מוסיף בעלי 'הומאוטריט לאב' כי "מרבית החולים קיבלו את התכשיר בבתיהם ודיווחו על השינוי החיובי והמהיר. היו מקרים שמאושפזים בבתי חולים נטלו אותו באופן אישי. מהתגובות שקיבלנו מעשרות חולים שנטלו אותו – אני מאמין שיש כאן בשורה חשובה. לכן אנחנו מוכנים לספק אותו לחולים במצב קשה ללא תשלום".

תשב בני ברק, ישראל רוזן בן ה-37, שחלה בנגיף והחלים בחסדי שמים, היה בין אלו שנטלו את התוסף הטבעי שמציע מוריס אבוהי. רוזן סיפר ל'מעריב': "סבלתי משיעול וקוצר נשימה קשה בתדירות גבוהה, אך מיד לאחר הפעם הראשונה שנטלתי את התוסף הרגשתי הטבה משמעותית. כמה ימים לאחר מכן הבדיקות הראו שהחלמתי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הרשת מוצפת בתרופות סבתא  

  יוני

 2. תרופה  

  סמדר

 3. לבונה  

  א

 4. פירסום  

  ynnb

  • תשאלו את מכון דוידסון... זה מכון פירסום 

   הרופא

 5. המשפט הזה "מיד לאחר הפעם הראשונה שנטלתי את התוסף הרגשתי הטבה משמעותית" אומר שלא התוסף השפיע, כי לא יתכן כ"כ מהר, פשוט התרפא גם בלי התוסף.  (ל”ת)


 6. לצערינו אצלנו מאמינים מיד בכל התרופות סבתא וכל הסגולות. כמו שהרופא החרדי במונרו צעק שמאות חסידים לקחו את התרופת מלריה וכולם החלימו, והלבסוף הוכיחו שהיא מסכנת חיים יותר ממה שהיא מרפאת.  (ל”ת)

  חסיד שפוי

 7. לא לשכוח את בורא עולם רק הוא נותן את החיים.  (ל”ת)

  רננה

 8. לא תונו איש את אחיו  

  משה

 9. על פי חוק אמורה להיות פה תגית כתבה ממומנת  (ל”ת)

  צביקה

 10. התוסף עוזר, ומי שרוצה הצלחה גדולה יותר,  

  מוישי

 11. לא יזיק  

  רוקח

 12. אני לומד ומלמד תורה לשמה, לכן אין לי תסמינים ואינני זקוק לתרופות.  (ל”ת)

  שריר

 13. תרופת הלבונה  

  צביקה

 14. מכירה מלא אנשים  


 15. עבודה בעיניים  

  אחד שיודע הכל

 16. הפרסום לא שיך ללבונה. כתוב בפירסום שייך ל הומאטריט.הרוקח מוריס אבוהי. הוא נשפט .  (ל”ת)


 17. ואני נתתי לקופת העיר  


 18. תשאלו רופא... אל תתפתו  

  דוקטור

 19. במשנה בזבחים פרק ד' אומר רבי שמעון שלבונה אינה דבר הנאכל  (ל”ת)


 20. הפרסום הזה חסר אחריות  

  מפקפק

 21. שומר פתאים השם.  


 22. חברת התרופות ממילא עושה מיליארדים על האנשים ולפי כל הקונספירציות שיש הם תיכננו לעשות על כל העולם מיליארדים של דולרים נוספים.. אך יושב בשמיים יצחק והלביש את התרופה בטבע ישתבח שמו לעד!!!!!  (ל”ת)


;