1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. ל"ג בעומר תש"פ

ל"ג בעומר בצפת: כניסה רק לתושבי העיר

הסמיכות של צפת ומירון ידעה כל שנה עדנה כל מי שהגיע למירון היה מגיע גם לצפת, השנה ראש העיר בוחן שהכניסה לעיר תותר רק לתושבי העיר בכדי למנוע סכנת הדבקה ולשמור על בריאות הציבור

משה ויסברג, י' אייר תש"פ 04/05/2020 12:50

למנוע הדבקה ראש העיר אוחנה ברחובות צפת ראש העיר אוחנה ברחובות צפת צילום: עיריית צפת

ראש עיריית צפת בוחן אפשרות שהכניסה לצפת תותר בל"ג בעומר רק לתושבי העיר בכדי למנוע מאלו שכן ירצו להגיע לרשב"י או להיות בסמוך מלהכנס לעיר. 

ל'בחדרי חרדים' נודע כי בימים האחרונים שוחח ראש העיר שוקי אוחנה עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן ועם מפקד משטרת צפת ודן בהיערכות למניעת הדבקה המונית

ל"ג בעומר השנה יהיה שונה מאד מכל שנה אחרת. כידוע, מידי שנה מגיעים אלפים לשהות בעיר צפת בימי ההילולה, ומשם ממשיכים למירון, אלא שהשנה, לא תותר העליה למירון, ועל מנת לשמור על בריאות הציבור, בוחן ראש העיר צפת שוקי אוחנה את סוגית הכניסה לעיר ביום ל"ג בעומר.

בימים האחרונים שוחח ראש העיר עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, ודן עמו בשאלת סגירת העיר למבקרים ביום ל"ג בעומר, כשהכניסה תתאפשר אך ורק לתושבי העיר.

בנוסף, וכחלק מההיערכות, נפגש אוחנה עם מפקד תחנת משטרת צפת שלומי הרצוג שציין כי ביום ל"ג בעומר לא יותר המעבר בין היישובים צפת ומירון, וזאת כדי למנוע את סכנת ההדבקה.

ראש העיר שוקי אוחנה מסר: "העיר צפת שמחה לארח מידי שנה אלפים רבים של אורחים שמגיעים ביום ל"ג בעומר והימים הסמוכים לו, והעיר צפת מציעה להם מגוון רב של פעילויות.  אולם השנה בשל המגבלות החמורות, אנו פועלים בראש ובראשונה לשמור על בריאות הציבור".

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. סיפור עצוב על מירון  


  2. זה מזעזעעע  


  3. זאת מנהיגות ראויה ....תודה שוקי  (ל”ת)

    צפתית

  4. זה לא חוקי  (ל”ת)


  5. שוקי אוחנה רשע מרושע, אגב אינו דועג לכלכלה של התושבים (שרוצים להשכיר צימרים ביום זה) כפי שהוא אוהב לספר לנו ולהגברת התיירות בעיר צפת  (ל”ת)


  6. כדי למנוע את סכנת ההדבקה ??????  (ל”ת)


;