1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. ל"ג בעומר תש"פ

לוקחים אחריות: התחילו לקבל שיחות טלפון להזכרת שמות על ציון הרשב"י בל"ג בעומר

יוזמה ייחודית להזכרת שמות של מאות אלפי איש כשירות לציבור • בתחזית: לחץ אדיר שלא היה כמותו. אל תמתינו לרגע האחרון

שימי פרקש, י"ב אייר תש"פ 06/05/2020 15:34

1 ההילולה בל"ג בעומר צילום: יעקב נחומי

דיבורים, תוכניות ותאוריות – שמענו מספיק, אבל סוף סוף, הבוקר הופתע הציבור החרדי ועודכן בעיתון 'המבשר' על פעילות מלאה של 'אור הרשב"י' כשרות חינמי לתועלת הציבור בימי ל"ג בעומר.

'אור הרשב"י', שכל שנה מפעילים מערך ענקי לקליטת רבבות העולים מירונה, הבינו את המצב ולקחו אחריות להביא את יום ההילולא אל בתי ישראל. במוקד ייחודי שנקרא "נכספתי", פועלים ב'אור ברשב"י' בכמה מישורים, ביניהם הוא החידוש של שירות ללא עלות כלל להזכרת שמות רבבות איש, המעוניינים שיזכירו את שמם על ציון הרשב"י הקדוש ביום ההילולא.

ב'אור הרשב"י' היו ריאלים, ולדבריהם אין מצב לקבל מאות אלפי שמות בשיחות טלפון בזמן של יום יומיים, ולכן, עוד לפני הפרסום הרשמי, הם פתחו מוקד טלפוני לקבלת שמות, שהחל מהבוקר מוצף בפניות. "אם אתם לא רוצים להישאר מאחור – המלצה שלנו היא להירשם כבר עכשיו ולהעביר את השמות לתפילה, ללא עלות, במספר הטלפון 074-787-1711 ".

בשעות האחרונות עקב העומס, פתחו גם תיבת מייל ייעודית אליה ניתן לשלוח שמות, בכתובת: r733134600@gmail.com והשמות עוברות ישר למוקד הישיבה.

השאלה הגדולה, מה יקרה בימים האחרונים, ועד כמה קווי הטלפון יחזיקו מעמד ולא יקרסו. זו הסיבה שאם אתם מעוניינים להירשם – עשו זאת כבר עכשיו, הרשמו בהודעת מייל לכתובת: r733134600@gmail.com ובמספר הטלפון  074-787-1711 של מוקד הישיבה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. בדרך כלל השרות חינם, רק תמורת תרומה חופשית כשערך התרומות החופשיות מגיע למליונים רבים?  (ל”ת)


;