1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. ל"ג בעומר תש"פ

כך נערכים למעמד התפילה המרכזי שיועבר בשידור חי מביתו של מרן שר התורה ומציון הרשב"י במירון

שלוחו של מרן שר התורה לציון הרשב"י ראש הכוללים המקובל הצדיק רבי מרדכי ליבר הלוי כהן שליט"א יעתיר בסדר תפילה מיוחד לפעול ישועות גדולות לכלל ולפרט

שימי פרקש, ט"ז אייר תש"פ 10/05/2020 15:28

מעמד התפילה בשנה שעברה מעמד התפילה בשנה שעברה צילום: דוד זר

מאמץ רב הושקע להכין את עמדות השידור החי המשולב ממעונו של מרן שר התורה ותפילת השליח של מרן שר התורה המקובל הצדיק רבי מרדכי ליבר הלוי כהן שליט"א מציון הרשב"י במירון ובכל בתי מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט"א  אשר אליהם נלווים  מאות לומדי  רשת הכוללים 'רינה של תורה' אחר שעות של לימוד ועיון בתענית דיבור בדברי תורתו של רבי שמעון בר יוחאי בתושבע"פ, על מנת שהכל יתבצע בו זמנית מכל מוקדי השידור ללא תקלות.

מעמד התפילה בשנה שעברה • קרדיט: דוד זר

אם גם אתם רוצים להיזכר בתפילה זו כנסו>>>

מעלת התפילה לאחר לימוד ברציפות שורשה כבר בהררי קודש בספרים הקדושים. מכוח דברים אלו ייסד מרן שר התורה שליט"א את סדר לימוד ביום ל"ג בעומר של שעות רצופות בתענית דיבור להגות בדברי תורתו של רבי שמעון בר יוחאי הפזורים לאורך ים התלמוד כסגולה וכוח לתפילות להתקבל.

על פי הוראת מרן שר התורה שליט"א נקבע ברשת הכוללים 'רינה של תורה' סדר לימוד מיוחד ליום ל"ג בעומר לימוד של שעות רצופות ממאמרי הרשב"י בתענית דיבור על ידי מאות לומדי תורה בטהרתה.  עם סיום סדר הלימוד בעת עלות המנחה הזמן המסוגל ביותר לבקש ולהתחנן לפני הקב"ה, כמו שאמרו חז"ל 'אליהו לא נענה אלא בשעת המנחה' יתקיים מעמד התפילה ההיסטורי שיועבר כולו בשידור חי מכל מוקדי התפילה: ממעונו של שר התורה; מציון הרשב"י במירון וממעונם של גדולי ישראל שיעתירו בתפילה ובתחנונים שיחוס על עם עני ואביון להושיעם מצרתם ועבור המצפים לזיווג ולמייחלים לזרע של קיימא למתקשים בפרנסה ואלו שר"ל נפגעו בריאותם.

הגר"ח בתפילה בביתו • קרדיט: דוד זר

שמות למעמד ההתפילה הגדול ניתן למסור כאן>>>

לקראת מעמד התפילה ולאור החלטת הרשויות להגביל את מספרם של העולים המורשים לעלות ולשפוך שיח בציון הקדוש של הרשב"י במירון ביום ל"ג בעומר.  נתמנה  המקובל הצדיק  רבי מרדכי ליבר הלוי כהן שליט"א כשלוחו של מרן שר התורה שליט"א באישור מיוחד לעמוד ולהתחנן אצל הרשב"י  ולהזכיר כל שם ושם בפרטות בסדר תפילה מיוחד  בציון הקדוש.

להצטרפות לתפילה כנס כאן>>>

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;