1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

נתניהו ייפגש עם בנט; גפני מציע פתרון למצב

במאמץ אחרון לצרף את ימינה לקואליציה המתגבשת, ייוועדו בשעות הקרובות ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון נפתלי בנט. ח"כ גפני מציע פתרון משלו למשבר

ארי קלמן, י"ט אייר תש"פ 13/05/2020 15:31

מאמצים אחרונים בנימין נתניהו לוחץ את ידו של נפתלי בנט בכנסת בנימין נתניהו לוחץ את ידו של נפתלי בנט בכנסת צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יממה להשבעת הממשלה, ובמטרה להשיג הסכם עם סיעת ימינה ולצרפה לממשלת האחדות, ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר ימינה שר הביטחון נפתלי בנט ייפגשו בשעות הקרובות בלשכת ראש הממשלה.

הפגישה מגיעה לאחר קרב האשמות בין הליכוד לימינה שהתעצם בימים האחרונים, כשראש הממשלה טען כי בימינה מתעקשים ומערימים קשיים בגלל כיסאולגיה ואילו בימינה טענו כי נתניהו פירק את הגוש וכינו את המעשה של הליכוד כ"בגידה".

בתוך כך, בהמשך להודעתו מוקדם יותר היום. הציע חבר הכנסת משה גפני מתווה בפני הליכוד וימינה ולפיו ימונו שני הנציגים לתפקידי שר במשרד החינוך ומשרד התפוצות בנוסף לשתי תפקידי סגני שרים ותפקיד יו"ר ועדה קטנה בכנסת.

המתווה עשוי לרצות גם את סיעת ימינה, כאשר מוקדם יותר היום דיווחנו כי חבר הכנסת גפני הודיע כי יסכים לכך שסיעת ימינה תקבל תפקידים מעבר לחלוקה הקואליציונית ומעבר לגודל סיעתם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט הזיק מספיק בחינוך  

  רות אלמליח

 2. לא תקום עוד ממשלת ערב רב בארץ ישראל!!!  

  מאיר -עברי אנכי

 3. כל הכבוד לגפני.  

  איציק

;