1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

מנדלבליט הגיש תלונה למשטרה בעקבות גל הטרדות

ליועץ לא חסרים אויבים - אך את גל ההטרדות האחרון שעבר הוא יתקשה לשכוח • כל זאת ימים ספורים אחרי החשיפה של אילה חסון על לכאורה שיבוש הליכי משפט מצידו של היועץ • תלונה הוגשה במשטרה 

איציק כהן, י"ט אייר תש"פ 13/05/2020 22:50

'הלוואי שתמות' אביחי מנדלבליט מגיע למשרד המשפטים אביחי מנדלבליט מגיע למשרד המשפטים צילום: נועם ריבקין-פנטון, פלאש 90

לפני זמן קצר היועץ המשפטי לממשלה הגיש תלונה בפני חוקרי משטרת ישראל, בעקבות איומים והטרדות - בעיקר באמצעות הודעות במכשיר הטלפון, המכוונים כלפיו ביממה האחרונה.

לדברי היועץ המשפטי לממשלה, "הטרדות ואיומים אלה, שנעשו ככל הנראה באופן מאורגן, נמשכו במשך כל שעות הלילה והבוקר. ההטרדות כוללות איומים, הודעות נאצה ודברי הסתה".

לפי עדותו של מנדלבליט, בעשרות הודעות שקיבל ממספרים שונים נכתב: "הלוואי שתמות", "אתה מנוול", "אתה מושחת", "אל תשכח שאתה פגיע" ו"אתה עבריין". בנוסף, נשלחו אל היועמ"ש תמונות שלו במדי אסיר.

ליועץ המשפטי לממשלה לא חסרים אויבים מימין ומשמאל, אולם גורמים בפרקליטות טענו כבר לפני שבוע שתומכי נתניהו יגבירו את הלחץ על מנדלבליט עד פתיחת משפטו בכדי לנסות ולהשפיע ולהוציא אותו כאיש לא מוסרי וערכי היכול לחרוץ גורלות.

כל זאת לאחר החשיפה של אילה חסון בערוץ 13 שבה הביאה ציטוטים של מנדלבליט וגבי אשכנזי מנסים לכאורה לשבש הליכי משפט.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. משחק את הקורס הנגזל  

    קובי

;