1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. כללי

שלושה אנשים שהיו על סירה ששקעה - חולצו ברגע האחרון

שלושה בני אדם שהיו על סירה אותרו ע"י המשטרה הימית כשהם במצוקה וכשהסירה החלה לשקוע בשל חדירת מים לתוכה. צפו בתיעוד

איציק כהן, כ"ג אייר תש"פ 17/05/2020 12:44
תגיות:

בשל חדירת מים חילוץ סירה בכנרת חילוץ סירה בכנרת צילום: דוברות המשטרה

שוטרי השיטור הימי הנמצאים בכנרת הוזנקו לסירה שהחלה שוקעת לאחר שחדרו מים לתוך הסירה. השוטרים שחברו לסירה, מצאו עליה שלושה בני אדם הנמצאים במצוקה.

שוטרי השיטור הימי התקרבו לסירה ועלו עליה כדי לבדוק את הסיבה להצפה וזיהו שפקק הסירה נמצא על הסיפון ולא הורכב לפני היציאה לשייט במקומו.

כדי למנוע את טביעת הסירה. אחד השוטרים לקח את הפקק, צלל מתחת לפני המים, הרכיב את הפקק, ומנע את המשך חדירת המים וטביעת הסירה. לאחר מכן צוות השיטור הימי שאב את המים שחדרו לסירה באמצעות משאבת הנמצאת בסירת השיטור הימי וגררו את הסירה חזרה לחוף.

מהמשטרה נמסר כי, "התגובה המהירה של שוטרי השיטור הימי הצילו את הסירה מטביעה ועליה שלושת המשייטים".

שוטרי השיטור הימי מבצעים פעילות שיטור שוטפת באגם הכנרת בכל שעות היממה ומוזנקים גם לטיפול באירועים מצילי חיים, במהלך היום טיפלו השוטרים גם באישה שפרקה כתף כשנפלה מאופנוע ים ואתמול השיטור הימי טיפלו באירוע בו נפגעו ארבעה בני אדם מפגיעת סירה שלא הבחינה בהם.

עם הפתיחה הצפויה של חופי הרחצה בעוד כשבוע שוטרי השיטור הימי קוראים לציבור לנהוג בזהירות ובאחריות, לרחוץ רק בחופי הרחצה המוכרזים, לנקוט במשנה זהירות בעת עיסוק בספורט ימי ולא להיכנס עם מתנפחים למים כאשר יש רוח וסכנת היסחפות.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;