1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בימינה מתנערים מליברמן: "הפך לסמל לשנאת היהדות והחרדים"

לאחר שדווח כי חברי הכנסת עודד פורר ואיילת שקד החלו לקיים מגעים על מנת לבסס ציר משותף שיפעל כגוף של 12 מנדטים - במפלגה מכחישים נמרצות • "ישראל ביתנו הפכה לסמל לשנאת היהדות, הדתיים והחרדים, וגררה את ישראל ל-3 מערכות בחירות ומנעה ממשלת ימין"

ארי קלמן, כ"ז אייר תש"פ 21/05/2020 09:27

קרבות באופוזיציה בנט VS ליברמן בנט VS ליברמן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בתגובה לדיווח כי נרקמה ברית פוליטית בין סיעת 'ימינה' לסיעת 'ישראל ביתנו' ואלו ישמשו כ'בלוק פוליטי' באופוזיציה ויהוו אופוזיציה ימנית לנתניהו עם 12 חברים, בימינה ממהרים להכחיש את הדיווח.

בהודעה ששיגרו הבוקר (חמישי) מטעם מפלגה נמסר: "בניגוד לפרסומים, אין שום ברית בין ימינה לישראל ביתנו".

במפלגה הדתית נימקו את ההכחשה בכך שישראל ביתנו, "הפכה לסמל לשנאת היהדות, הדתיים והחרדים, והיא שגררה את מדינת ישראל לשלוש מערכות בחירות ומנעה הקמת ממשלת ימין".

בימינה הבהירו עוד, "אין לנו שום כוונה לתת לה פרס על זה באופוזיציה". הקרב הזה מאמת את הצפוי לנו באופוזיציה. מצד אחד הרשימה המשותפת, מהעבר השני ימינה, ובתווך יש עתיד וישראל ביתנו. דבר שבוודאי יקשה על תיאום עמדות באופוזיציה לאורך הקדנציה הקרובה.

כזכור, מוקדם יותר הבוקר דווח כי ימינה וישראל ביתנו סיכמו היום לפעול בתיאום על מנת לקבל ראשות ועדה ברוטציה. יו"ר סיעת ישראל ביתנו, עודד פורר, וח"כ איילת שקד מימינה החלו לקיים מגעים על מנת לקדם את התהליך. מדובר למעשה על ציר משותף שיפעל כגוף של 12 מנדטים. אולם כאמור, הדיווח הוכחש באופן רשמי ע"י המפלגה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ימינה ובנט ושקד בפרט הם שקרנים  


 2. ליברמן הוא כבר בעיני כולם סתם א משוגענער, ומי שחובר אליו הוא פשוט  

  חיים

 3. ליברמן צריך לשלם קנס של מילירדים למדינה שגרר אותה לבחירות מיותרות .  

  גבי

 4. ליברמן אנטישמי  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק עירית י-ם

;