1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

לאור יום: עשרות אלפי שקלים נשדדו מאברך

אירוע חמור בבני ברק: אברך שרכב על אופניו, נשדד לאור יום ולעיני העוברים ושבים על ידי רוכב אופנוע שנמלט במהירות מהמקום • בשקית שנשדדה היו עשרות אלפי שקלים וצ'קים • האברך הנסער ל'בחדרי': "כנראה שלא מדובר בשוד מתוכנן": • עד ראייה: "בהתחלה חשבתי שמדובר במשחק"

אברמי פרלשטיין, כ"ח אייר תש"פ 22/05/2020 15:10
תגיות:

במרכז בני ברק אופנוע אופנוע צילום: unsplash

פרסום ראשון: שוד לאור היום במרכז העיר בני ברק - לפני זמן קצר (שישי), התרחש אירוע שוד ברחוב השלושה בבני ברק.

עפ"י הדיווח, אברך כבן 30, שרכב על אופניו החשמליים, נשדד בסכום של 34,000 שקלים יחד עם מספר צ'קים וכל זאת אל מול פני העוברים ושבים. השוד בוצע על ידי רוכב אופנוע שהצליח להימלט במהירות מהזירה עם השקית ובה הכסף והצ'קים.

האברך שנשדד התלווה לשוטרים לתחנת המשטרה לצורך הגשת תלונה, ומתנדבי 'השומרים' יחד עם גורמי המשטרה מנסים להתחקות אחר השודד.

עד ראיה שנכח במקום במזן אמת מספר ל'בחדרי': "האברך נסע על אופניים, כאשר לפתע הגיח רוכב אופנוע במהירות ותלש לו את השקית מהיד. משום מה השקית בה היה מונח הכסף הייתה שקופה, מה שהקל על השודד לבצע את המעשה. בהתחלה חשבתי שמדובר במשחק, כשהבנתי שמדובר בשוד זה היה מפחיד. ניסינו לעצור אותו אך הוא הצליח להימלט".

א', האברך שנשדד מאשר את פרטי האירוע בשיחה עם 'בחדרי חרדים' ומוסיף: "בשקית שנשדדה היו 34,000 שקלים במזומן וצ'קים נוספים ע"ס של 25,000 שקלים. אני לא נוהג להעביר סכומי כסף גדולים ולכן כנראה שלא מדובר בשוד מתוכנן".

האברך, שבאופן טבעי נסער מאוד לאחר האירוע, מספר לכתב 'בחדרי': "אני כעת בתחנת המשטרה בכדי להגיש תלונה. לקחו ממני את הפרטים, אך בעקבות הבהלה איני זוכר את התיאור המלא". לטענתו "עד שחייגתי למשטרה השודד הספיק להימלט מהמקום. במשטרה מקווים כעת להיעזר בצלמות האבטחה שפרוסים ברחובות הסמוכים בכדי להגיע במהירות אל החשוד ולהשיב לי את הכסף".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מוזר אברך עם סכום כזה בשקית שקופה .  (ל”ת)

  איש פשוט

 2. יכול להיות שגיסו תרומות בשטיבלכים והא אסף מכה מוקדים  (ל”ת)


 3. שוטה זה מי שנותנים לו דבר ומאבד אותו, מה אתה מחזיק כסף בשקית שקופה?  (ל”ת)

  יעקב

 4. שוד  

  דויד

 5. החכם עיניו בראשו והכסיל הולך ברחוב עם (הר של) מזומן בשקית שקופה  

  משה המתדלק

 6. שומר פתאים ה', אבל לא פתאים חרדים.  

  שריר

 7. לא הבנתי מאיפה לאברך ככה כסף?  (ל”ת)

  חיה

 8. בטח מתוכנן  


;