1. עמוד הבית
 2. בריאות ומדע
 3. חדשות בריאות

מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי: "מתאמי קשרי הקהילה היו חוד חנית השירות של מכבי בתקופת הקורונה"

ר' משה שלזינגר, מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי, מנהל מרחב ערד ומנהל מגזר חרדי בדרום, ר' אריה קליין, ומנהלי המרחבים ערכו סבב מיוחד ברחבי מחוז הדרום והעניקו תעודות הוקרה למתאמי קשרי הקהילה המחוזיים • ר' אריה קליין: "לכל פניה הייתה כתובת, וכל חבר הרגיש כמו בן יחיד"

כתבה מקודמת, א' סיון תש"פ 24/05/2020 17:16

מכבי דרום - הוקרה למתאמי קשרי הקהילה מכבי דרום - הוקרה למתאמי קשרי הקהילה צילום: יח"צ

מנהלי המגזר החרדי בארץ ובדרום, ומנהלי המרחבים במחוז הדרום במכבי הגישו באופן אישי תעודות הוקרה למתאמי קשרי הקהילה בדרום: ר' אברהם ברסלר, מתאם קשרי קהילה בקריית גת; גב' רבקה גינת וגב' חנה שילר, מתאמות קשרי באשדוד; ר' משה רייכמן וגב' גיטל גרוסגליק, מתאמי קשרי קהילה בערד; ר' יהושע יוליס, מתאם קשרי קהילה באופקים; ר' יאיר כהן, מתאם קשרי קהילה בנתיבות; ור' יצחק נחום כץ, מתאם קשרי קהילה בתפרח.

מנהל השיווק למגזר החרדי במכבי, ר' משה שלזינגר, אמר ברגש כי: "צוותי השירות של מכבי מהווים הון אנושי של ממש. בחוד חנית השירות ניצבים מתאמי קשרי הקהילה ברחבי הארץ, המהווים זרוע מקשרת איתנה בין  החברים לבין השירותים השונים. תקופת הקורונה הביאה עימה גל עצום של פניות, שאלות ובקשות מאת החברים. כלל צוותי מכבי התגייסו כאיש אחד בלב אחד והעניקו מענה מקיף בכל עניין. ברגעי האמת, בשטח ובלב הקהילות ניצבו מתאמי קשרי הקהילה. הם פעלו במסירות ועשו לילות כימים עבור החברים. סייעו בשינוע תרופות, דאגו לביצוע בדיקות גם בבתים ובמיקומים חריגים, וכל זאת – כדי לתת מענה רפואי ואנושי כאחד. אלפי התודות הנרגשות ועיניהם של החברים הוכיחו - אין תחליף ללב הפועם ולשירות הרגיש שמעניקה מכבי באמצעותכם לכלל חבריה. בקרוב נקיים סבבי הוקרה גם במחוזות הנוספים של מכבי".

מנהל מרחב ערד, ומנהל המגזר החרדי במחוז הדרום, ר' אריה קליין: "זכיתי לראות ולשמוע מקרוב את אלפי החברים בדרום מתרגשים, מודים ומתפעלים מהשירות המסור שהוענק בכל יום ושעה. לכל פניה הייתה כתובת, וכל חבר הרגיש כמו בן יחיד. הסיפורים רבים ומרגשים, וכל אחד מהם הוא עולם בפני עצמו. אין לי אלא להוקיר את הזכות ולהודות לכל אחד ואחד מהמתאמים באופן אישי על שליחותם לקדם את בריאותו הנפשית והגופנית של כלל עם ישראל".

ראש מחוז הדרום, גב' קרן שכטר אזולאי מסרה את הוקרתה וברכתה: "התרגשתי לשמוע על עשרות היוזמות והפעילות המסורה של המתאמים ברחבי המחוז. התקופה הזו תישאר בליבי עוד שנים רבות, ואני בטוחה שכך גם בליבם של חברינו, שקיבלו ברגעי האמת את מענה רגיש ומקצועי, וחשו על בשרם את מסירותה הכנה של מכבי ודאגתה לכל אחד ואחד. עלו והצליחו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תעודת הוקרה לכללית על פועלה בירושלים בימי הקורונה  


 2. תודות למכבי  


 3. מה אמר מנכל מכבי  


 4. תעודת הוקרה לרב משה רוזנגרטן מנהל המגזר החרדי בכללית מחוז ירושלים  


  • רוזנגרטן הציל את ירושלים צועמי הצילה את הדרום ואני הצלתי את ונצאולה  (ל”ת)


 5. ההתנהלות הכללית מנעה מהנגיף להתפשט בדרום  


 6. ביוזמת גב' שרה צועמי מנהלת המגזר החרדי במחוז דרום  


 7. כאילו אין גוגל דברי הבלע של הכללית נגד המגזר החרדי  


 8. מעניין מדוע תגובות של מכבי בחדרי חרדים לא מעלה  (ל”ת)


 9. מכבי הקופה היחידה שמתאימה למגזר החרדי  (ל”ת)


 10. הוקרה לשרה צועמי מנהלת המגזר החרדי בכללית מחוז דרום  


 11. הוקרה לשרה צועמי מנהלת המגזר החרדי בכללית מחוז דרום  


 12. בעלי אינטרסים מקופת חולים כללית  


 13. משה רוזנגרטן מנהל המגזר החרדי בכללית מחוז ירושלים  


  • הצילה את הדרום ? אני הצלתי את ונצאולה (ל”ת)


 14. איש החסד הרב משה שלזינגר מנהל המגזר החרדי במכבי  


 15. גדולי ישראל על מנהלי המגזר החרדי במכבי  


;