1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. ביטחון

הפגישה הראשונה של ראש הממשלה אחרי המשפט

"עשיתם את זה בצורה יוצאת מן הכלל - התוצאות מדברות בעד עצמן", כך ראה"מ נתניהו בדברי תודה לרמס"ד יוסי כהן אחרי ההשתלטות על נגיף הקורונה | כהן לנתניהו: "נערכנו על פי הוראתך לסייע למדינת ישראל בכל העולם של הרכש וההצטיידות"

קובי עוזיאלי, א' סיון תש"פ 24/05/2020 19:46

"התוצאות מדברות בעד עצמן" נתניהו עם הרמס"ד יוסי כהן נתניהו עם הרמס"ד יוסי כהן צילום: חיים צח, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (ראשון) עם ראש המוסד יוסי כהן, והודה לו על שנענה לבקשתו להוביל את חמ"ל הרכש המשותף, לקראת העברת ניהולו לידי משרד הבריאות בעוד יומיים.

ראש הממשלה שיבח בפגישה את הישגיו של חמ"ל הרכש המשותף בהובלת ראש המוסד, שהביא לרכישה מסיבית של ציוד רפואי וציוד מגן חיוני במסגרת המאבק במגפת הקורונה. הגורמים המקצועיים מקיימים בימים אלה העברת מקל מסודרת על מנת לשמר את הפעילות ככל שיידרש.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר לרמס"ד: "אני מבקש קודם כל להודות לך. הטלתי עליך, יוסי, יחד עם משרד הביטחון לטפל ברכש ובהצטיידות. עשיתם את זה בצורה יוצאת מן הכלל - התוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו כרגע מעבירים את הלפיד, אנחנו לא יודעים מה ילד יום, אנחנו לא יודעים מה ילד חודש. כיוון שרכשתם את הניסיון, תיזכרו אותו, ייתכן שנידרש לזה שוב. תודה רבה בשמי ובשם אזרחי ישראל על העבודה המצוינת".

ראש המוסד יוסי כהן: "ראש הממשלה, ביום שלישי הקרוב אנחנו עושים טקס העברת מקל מסודרת ממפקדי החמ"ל הנוכחיים לידי משרד הבריאות האמון על כל האירוע הזה מ-א' ועד ת'. אנחנו בעצם במערכה של למעלה מחודשיים וחצי - נערכנו על פי הוראתך לסייע למדינת ישראל בכל העולם של הרכש וההצטיידות, ומעבר לכך בכל הגבולות שאתה מכיר. כאמור, ביום שלישי הקרוב אנחנו מוסרים את הפיקוד על החמ"ל ועל כל האירוע הזה לידיהם האמונות של משרד הבריאות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;