1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

צפו: הגוי כעס על שלומי טורנהיים ותקף אותו

צעיר חרדי נשען לתומו על רכב בשכונת סטמפורד היל בלונדון כשלפתע קבוצה של גויים התנפלה עליו. אחד מהם הכה אותו בחוזקה והם דרשו מימנו להתנצל • צפו

יענקי פרבר, ג' סיון תש"פ 26/05/2020 15:29

אנטישמיות בלונדון התקרית בלונדון התקרית בלונדון צילום: צילום מסך

בשכונת סטמפורד היל בלונדון, אתמול (שני) אחר הצהריים, צעיר חרדי, בשם שלומי טורנהיים, נשען על רכב זר ולפתע הותקף על ידי קבוצת גויים. אחד מהם נתן מכה חזקה עם הכתף לצעיר החרדי ובהמשך הם דרשו ממנו להתנצל.

שלומי טורנהיים סיפר ל'בחדרי חרדים': "אתמול אחה"צ בלונדון דיברתי בטלפון ונשענתי על רכב, לפתע הגיעו אלי שני אנשים (הבעלים של הרכב השחור כפי שנראה בוידאו) ואחד מהם הוריד לי פיצוץ על הכתף ועד עכשיו אני סובל מכאבים".

"עמדתי ונשענתי על הרכב ודיברתי בטלפון, ופתאום אני מרגיש פיצוץ בכתף, לקח לי שנייה להתאפס על עצמי, ואז אני קולט שני אפרו אמריקאים עומדים מאחורי וצועקים עלי באנגלית. אמרתי להם שאני לא מבין לגמרי את השפה הזאת, אז הם פתחו עלי עיניים וצעקו לי שאני משקר ואני כן יודע אנגלית".

"חששתי שכל שנייה מישהו יוציא עלי סכין" הוא מספר ל'בחדרי חרדים'. "למזלי יצא אלי עובד מחנות ליד (יחיא קפרי מתמודד ברשימת הליכוד כנציג העולם י.פ) והסביר להם שאני לא מבין את השפה, והם ביקשו ממני להתנצל על זה שנשענתי על הרכב, אגב עד עכשיו יש לי כאבים בכתף מהמכה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. העיקר שהוא חזר לכותרות  

  דוד

 2. תפסיקו כבר לעשות כותרת רעשנית מכל שטות  

  חסיד שפוי

  • תברך הגומל שיצאת חסיד שפוי, זה מקובל בכלל (ל”ת)

   חסיד אפוי

  • צודק במאה אחוז 

   דוד

 3. אם כל כך לא טוב פה בארץ הציונים למה אנחנו לא בחול?  (ל”ת)

  חרדי בחול

 4. העיקר שפירסמתם את יחיא  (ל”ת)


 5. אנ  

  דוד

  • טוב מאוד תישאר שם (ל”ת)


 6. ברומא התנהג כרומאי  

  שלמה

;