1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

גליקמן עוזב; ח"כ יעקב אשר מינה גוראי לדוברו

חילופי גברא בלשכתו של ח"כ יעקב אשר. לאחר שכיהן שנתיים כדוברו של אשר, עוזב יהודה גליקמן את התפקיד. את מקומו ימלא יהודה רוסט, חסיד גור תושב העיר אשדוד ועיתונאי לשעבר

ארי קלמן, ח' סיון תש"פ 31/05/2020 14:39
תגיות:

תזוזה בלשכה גליקמן ורוסט גליקמן ורוסט צילום: באדיבות המצלם

תזוזה בלשכתו של חבר הכנסת יעקב אשר מ'דגל התורה'. לאחר כשנתיים, הודיע היום (ראשון) דוברו יהודה גליקמן כי הוא עוזב את תפקידו כדוברו של חבר הכנסת יעקב אשר שנכנס בסוף השבוע לכהן כיו"ר ועדת החוקה. 

גליקמן אמר היום, "עם תחילת כהונתו בשעה טובה ומוצלחת של חה"כ יעקב אשר כיו"ר ועדת החוקה, הבעתי בפניו את רצוני לסיים את תפקידי כדוברו וזאת לאחר שנים מרתקות ומלאות עשיה תקשורתית לצידו, שכללו בין השאר, מערכות בחירות סוערות ואינספור דרמות והתפתחויות פוליטיות".

"תודתי והוקרתי לחבר הכנסת אשר, על האמון הרב והגיבוי בכל פרט בתקופה בה האציל מסמכותו מתוך עין טובה ורוחב דעת ואני מאחל לו מכל הלב, ברכה והצלחה רבה במעלה הדרך הציבורית והאישית", הוסיף גליקמן. 

חבר הכנסת יעקב אשר מסר: "בימים האחרונים קיבלתי את בקשתו של יהודה, לסיים את תפקידו בלשכתי והודיתי לו על עבודתו המקצועית שנעשתה במסירות ונאמנות. אני מאחל לו המשך הצלחה בתפקידיו הבאים בהם ימצה את יכולותיו וכשרונו ויראה ברכה בעשייתו".

מי שצפוי לתפוס את מקומו של גליקמן, הוא יהודה רוסט, חסיד גור תושב העיר אשדוד ובעבר כתב בעיתוני 'בקהילה' ו'משפחה' וכן שימש כיועץ התקשורת של חבר מועצת העיר ירושלים יוחנן ויצמן ולארגונים נוספים. 

מינוי זה מגיע בהמשך למינוי נוסף של חבר מועצת העיר ירושלים אלחנן גרוסבוים שישמש כראש לשכתו של יושב ראש ועדת החוקה, יעקב אשר. אלה ישמשו לצד עו"ד יהודה כהן ויונה ויזל שימשיכו בתפקידם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כישרון אדיר!!!  

  מנחם

  • ממש לא 


 2. בהצלחה לכולם  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 3. אידאולוגיה למרבה במחיר  

  ישראל שפירא

  • חבל עליך.. 

   שמואל

 4. מה עם מאיר ברנשטיין ?  (ל”ת)

  יוסי

 5. חבל שדגל התורה מוכרת את עובדיה הנאמנים לגילים עם גור  

  רפי

 6. יהודה רוסט מוכשר בטירוף. בולדוזר במגזר החרדי  

  שמואל

  • זה רוצה להיות מחמאה? (ל”ת)


 7. יעקב אשר מסכן. הכניס נחש הביתה!  (ל”ת)


  • גורי 

   ליטאי

;