1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

צפו: בצל המהומות, חרדים חילקו מים לשוטרים

מתנדבים חרדים יצאו אתמול עם בקבוקי מים לרחובות הסוערים בימים אלה וחילקו מהם לשוטרים שמחרפים נפשם מול המון זועם שלא בוחל בשום אמצעי ומבקש גם לשלוח יד בהם | נתיחה שלאחר המוות בגופתו של גורג' פלויד מצאה שהוא נרצח בחנק | השוטר הועבר לכלא שמור ביותר

יענקי פרבר, י' סיון תש"פ 02/06/2020 07:18

השוטר הועבר לכלא שמור ביותר הפגנה בארה"ב הפגנה בארה"ב צילום: unsplash

בצל המהומות הקשות ברחבי ארצות הברית, עקב מותו של ג'ורג' פלויד במיניאפוליס על ידי שוטר לבן, וניסיונות לרצוח שוטרים על ידי בקבוקי תבערה או דריסתם, מחזה מרנין נראה ברחובות ניו יורק, שם חילקו חרדים מים לשוטרים והודו להם על עבודתם הקשה והמסוכנת.

בתוך כך, משפחת ההרוג טוענת כי "ג'ורג' פלויד נרצח" לאחר שנמחץ בצווארו ובגבו על ידי שוטר משטרת מיניאפוליס, המשפחה שכרה מומחים פרטיים שקבעו כי אין ספק שיקירם נרצח.

8 דקות ו-46 שניות בסך הכל, מחץ השוטר את פלויד, ד"ר מייקל באדן, אחד הבודקים הרפואיים העצמאיים, אמר כי "אין נושא בריאותי אחר שיכול לגרום למוות"וכי "למשטרה יש רושם שגוי שאם אתה יכול לדבר, אתה יכול לנשום. זה לא נכון".

בתוך כך, השוטר דרק צ'אובין שגרם למהומות במיניאפוליס והואשם ברצח מדרגה שלישית והריגה, הועבר לכלא במינסוטה תחת שמירה גבוהה ביותר.

כזכור, השוטר צ'אובין שנראה כורע על צווארו של ג'ורג' פלויד במשך יותר מ-8 דקות, בזמן שפלויד נעצר על ידו, הוחזק במקור בכלא רגיל, אך הועבר לכלא שמור ביותר עם אבטחה מקסימלית לאור איומים מפורשים לנקום בו על מעשהו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כל הכבוד!! מי כעמך ישראל:)  (ל”ת)


 2. שאלה האם אין בזה לא תחנם או שבהכרת הטוב אדרבא מצוה ובפרט שבחסד בם יושבים על אדמת ארה"ב  


 3. אלה לא היו חרדים אולי בכלל היו חילונים הטעיה בכתבה  (ל”ת)

  שום חרדי

 4. זה משמח???  


  • לפי ידיעתי גם המשפחה של הגאב"ד לא הולכות עם שאלים  (ל”ת)


 5. לא ניו יורק  (ל”ת)

  חוצניק

 6. המהומות הנוראות של השחורים רק מראים שהם באמת עם נחות, אילו  

  צבי

  • לא חידשת  

   שמוליק

 7. מה משמח  

  יענקל

;