1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

פשרה עם היועץ שהוקלט משמיץ את גנץ

ישראל בכר, האיש שאולי גרם במו פיו לשינוי המשוואה, כאשר בליל הבחירות התוודענו לפער ניכר בין הליכוד לכחול לבן, מה שהוביל בלית ברירה לממשלת האחדות, הגיע להסכם פשרה לפיו יוותר על כמה עשרות אלפי שקלים משכרו על פעילותו בקמפיין הבחירות

קובי ברקת, י' סיון תש"פ 02/06/2020 22:26

יוותר על עשרות אלפי שקלים בני גנץ בהצהרה בני גנץ בהצהרה צילום: צילומסך

'כחול לבן' ויועץ הקמפיין לשעבר ישראל בכר, הגיעו להסכם פשרה ולפיו בכר יוותר על 50,000 ש"ח משכרו, בעקבות ההקלטות שחשף עמית סגל 5 ימים לפני הבחירות ובהן בכר מכנה את גנץ "פחדן וטיפש" - מה שהוביל לפרישתו של בכר מהתפקיד. סה"כ יקבל בכר מהמפלגה סכום נאה של 700,000 ש"ח. כך מדווחת דפנה ליאל ב'ערוץ 12'.

כזכור, חמשה ימים בלבד לפני הבחירות לכנסת ה-23, חשף עמית סגל ב'חדשות 12' הקלטה ובה ישראל בכר יועצו של בני גנץ, נשמע תוקף בחריפות את גנץ, ואומר כי "הוא סכנה לעם ישראל", ו"אין לו אומץ לתקוף באיראן". בין היתר הוא נשמע מצטט את חברת הכנסת החרדית מ'כחול לבן' עומר ינקלביץ, שאומרת על גנץ כי הוא "טיפש" ו"אפס מאופס".

"היא (עומר ינקלביץ) אומרת שהוא טיפש, אפס מאופס, ולא מתאים לראשות הממשלה", נשמע בכר מספר לרב גיא חוברה - מי שנטען כי הפיץ את ההקלטה.הרב אמר לבכר כי "הם (כחול לבן) הולכים להביא סכנה, וכבר דיברתי איתך על זה, סכנה גדולה מאוד. הם יביאו לסכנה גדולה. השתדלות של בני אדם באיראן לתקוף את איראן הם יעצרו את זה". "אני יודע", עונה לו בכר. "אני יודע שאין לו אומץ לתקוף באיראן". "למה, כי זה האיש", שואל אותו הרב, "כי זה האיש", עונה לו בכר. "ואז מה יכול לקרות?", שואל אותו הרב, "סכנה לעם ישראל", עונה לו בכר.

כאמור, לאחר פרסום ההקלטות פרש בכר מתפקידו כיועצו של גנץ, וכעת סוכם כי יוותר על סכום של 50,000 ש"ח משכרו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;