1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

מני נפתלי על הזוג נתניהו: "הם לא האמינו שאני אצא עליהם"

מני נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה התייחס בראיון ל-103FM לחשד לתצהיר שקרי של עובדות לשעבר במעון שנחשף בראשית השבוע ואמר כי "אנשים פוחדים ומוחלשים"

קובי עוזיאלי, י"א סיון תש"פ 03/06/2020 07:35

החשדות נגד עובדות המעון מני נפתלי, צילום: פלאש 90 מני נפתלי צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מני נפתלי, לשעבר אב הבית במעון ראש הממשלה, שוחח עם גיא פלג וענת דוידוב ברדיו 103fm על הפרסום לפיו המשטרה חוקרת שתי עובדות לשעבר במעון ראש הממשלה, בחשד שמסרו תצהירי שקר לטובת רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו. הוא הביע את דעתו כאחד שתבע את מעון ראש הממשלה בעבר.

בשנת 2014 הגיש מני נפתלי תביעה נגד משרד ראש הממשלה כנגד תנאי עבודה קשים ויחס משפיל מצד רעיית ראש הממשלה. הוא הודה כי פתיחת החקירה של שתי העובדות, "לא הפתיעה אותי בכלל מכיוון שאני תובע שני עובדים שגם כן באו והכפישו את שמי דרך עו"ד יוסי כהן, ראינו שם שני תצהירים כוזבים. העובדים, כשעלו לדוכן העדים, אמרו שלא הם כתבו את התצהיר - במשפט דיני עבודה". הוא הוסיף ואמר כי דבר זהה קרה בתביעת הדיבה, כאשר "הביאו בחורה מעפולה ששכנעו אותה להגיד כל מיני דברים ובאמצע החקירה אמרה – 'הוא לא אמר לי'", כלומר חזרה בה מעדות השקר. "מי שיש לו כוח הוא בעל הדעה, אין מה לעשות", אמר.

הוא מאמין כי "העובדים מפחדים, זה דוד מול גוליית זה ידוע". לכן, "כשאני מסתכל היום על הפרשה, איך היא התנהלה, היה לי המון מזל שלא כל כך אוהבים אותה ושסיקרו אותי, היה לי מזל. איפה גלינה? איפה אולגה שעבדו בקומה העליונה ונעלמו לגמרי? דברים שאני יודע וזה לא יעזור אם אני אגיד כי האנשים האלה פוחדים ואנשים מוחלשים. אני באתי מהביטחון, הם ידעו שזה בן אדם אחר לגמרי, הם לא האמינו שאני אצא עליהם אבל כנראה שהם לא ייקחו יותר אנשים מהביטחון".

נפתלי סבור כי אף הופעלו לחצים על עדים שיעידו לטובת הגברת נתניהו, "אנחנו רואים את זה לאורך הזמן, רואים מה עשו לי. עשו לי את העוול הכי קשה וידעתי מה יעשו לי כי ראיתי מה עשו בעבר, ידעתי מה יעשו ובכל זאת הלכתי בכל הכוח כדי להראות לכולם שהאמת מנצחת והאמת מנצחת. להגיד שהמלחמה שלי, כשיצאתי אליה חשבתי הכול יהיה ורוד? ידעתי שלא, אבל ידעתי גם שאני הולך עם האמת עד הסוף ולא מסתובב אחורה, כי אם אני מסתובב אחורה הם יתפסו אותי. הם רוצים עדיין לנקום, זה ידוע לי".

עריכה: עופרי גליכמן, רדיו 103FM

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איזה יופי  


 2. גבר??????  

  אזרח ותיק

 3. איזה גיבור וואי וואי  


  • לדעתי שונאי ביבי עושים עליך סיבוב 

   שילמו לך טוב

 4. מאיזה צד מרוחה הפרוסה?  


;