1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. שמחות

אחרי המרפסות: קבלו את שידוך מלונות הקורונה

בזכות הקורונה: בצלאל כהן שחלה בקורונה ושהה בבית המלון ניר עציון, התארס הערב עם בחירת ליבו ששהתה גם היא באותו המלון • מי ששידך ביניהם הוא אברך שלומד איתו בישיבה וחלה בקורונה אף הוא

קובי בורנשטיין, י"ב סיון תש"פ 04/06/2020 22:10

קיבלו סופ"ש חינם בצלאל כהן בהצעת הנישואין בצלאל כהן בהצעת הנישואין צילום: באדיבות המצלם

אחרי שידוכי המרפסות, הגיע שידוך המלונות: הבחור בצלאל (ביצו) כהן מישיבת 'אשר לשלמה' בראשון לציון שבראשות הרב אשר יגאלי, התארס הערב (חמישי) עם בחירת ליבו רות שמה מסמינר מאיר. 

סיפורו של השידוך הוא מופלא ביותר, בצלאל נדבק בנגיף הקורונה לפני כחודש וחצי ושהה במלון חולי הקורונה - ניר עציון שם ריכז את הפעילות לבני הישיבות.

מתברר כי גם כלתו לעתיד רות שהתה בבית המלון לאחר שחלתה בקורונה. ל'בחדרי חרדים' נודע כי אברך מהישיבה של בצלאל שהיה איתם במלון ראה אותה, בירר עליה והחליט להציע את השידוך למשפחות.

היום (חמישי) נסגר השידוך בשעה טובה ומוצלחת, כשהצעת הנישואין נערכה בבית המלון ניר עציון בתור סגירת מעגל מרגשת. בעל המלון התרגש מאוד מהסיפור והחליט לפנק את בסופ"ש חינם בבית המלון לאחר החתונה.

כזכור, לפני מספר שבועות פרסמנו ב'בחדרי חרדים' על מספר שידוכים שנסגרו בזכות מנייני המרפסות, ביניהם שידוך של חתן וכלה מקריית ויז'ניץ בבני ברק המתגוררים באותו בניין וחתן וכלה מרמה א' בבית שמש המתגוררים בבניינים סמוכים.

 

 עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חחחחחחחחחחחחחח  (ל”ת)


 2. מזל טוב ענק לחתן ולכלה שיזכו לבנות בית נאמן בישראל!!!  (ל”ת)


 3. מה איזה מגניב להם  (ל”ת)


 4. אשריכם בחדרי שעם כל הרצון להיות רכלנים אתם נמנעים מלפרסם תמונות נשים וכו' כמו ככר השבת עלאק משחקים אותה חרדים  (ל”ת)

  לב יהודי

 5. מרגש  


 6. בושה.  (ל”ת)


  • אחרי המרפסות 


 7. גם נסחפתם  

  נסחפתם

  • גם אתה יכול לעשות את זה לאשתך ולרגש אותה כל אחד והלב שלו זה שאתה קר רוח ויכול לסגור עם אשתך ולהגיד לה בסוף הפגישה כמו רובוט "טוב בסדר ניראה לי שהנתונים מתאימים אפשר להגיד מזל טוב" כאילו אתה קונה טלפון מהחנות זה בעיה שלך ... (ל”ת)


  • "בחירת ליבו" גם זה לא נוסח חרדי. גם כן 'אתר חרדי' 


 8. אכן מנהג של גויים שהחדשים מכניסים לנו  (ל”ת)

  יהודי

;