1. עמוד הבית
  2. נשים
  3. אשת חיל

האישה שנכנסה לקודש הקדשים של הזוגיות החרדית

כשחיי הזוגיות הם הדבר "האישי ביותר בחיינו", אנו רוצות להכניס את כל כולנו לשם - אך לא תמיד זה מגיע מתוך חשק, רצון ושמחה • ליאורה בוקסנבוים יוצאת עם קורסים שנועדו במיוחד עבורך בכדי שתוכלי להפוך את קדושת הבית שלך למקום טוב, מענג ומספק, למקום שמשפיע על איכות החיים שלכם • "זו השליחות של חיי" - כך היא מסכמת, "זהו חיזוק הקשר האישי בבית היהודי"

חני לוין, י"ג תמוז תש"פ 05/07/2020 11:58

חתונה חתונה צילום: pixsabay

ליאורה בוקסנבוים בת 35, אמא ל-8 ילדים, מתגוררת בביתר עלית, בעלת תואר שני, יועצת לחיי זוגיות בדגש על נושאים של "קדושת הבית", מדריכת כלות, מרצה, ומנהלת את עמותת מרכז יהלום.

היא חסידת חב"ד שכל חייה גדלה לשליחות, השליחות של חייה זהו חיזוק הקשר האישי בבית היהודי. כשהקשר טוב, מענג, מחבר ומספק זה כמובן משפיע על הזוגיות, ההורות, התקשורת ועל איכות החיים שלנו.

ליאורה הצליחה להגיע למקום שבו היא נמצאת כיום, ממקום מאוד אישי שלה, כאשר קיבלה הדרכה מאוד מינימלית ככלה, לקראת בניית הבית שלה, בהמשך גילתה שלרוב, ההכנה אינה מספקת. היא לא השלימה עם הקושי והחליטה לצאת וללמוד על הנושא, עברה תהליך מדהים של גילוי הנשיות שבה.

התשוקה שלה הייתה להעביר את התהליך לנשים נוספות, את מה שהיא חוותה בעצמה, ומשם החליטה לפעול ולהקים את עמותת מרכז היהלום, העמותה מסייעת לנשים רבות שחוות חסימה, חסימה שממנה סובלות כ"כ הרבה נשים. ליאורה מצליחה להעביר את הידע בצורה מאוד יסודית, מבחינה תורנית והשקפתית, מבלי לוותר על הרמה הפרטנית הפיזית הרגשית והנפשית, כך שמי שעוברת את הקורס שלה מקבלת ידע רחב מקיף מקצועי ומספק, פשוט מתנה לחיים.

ליאורה מספרת ל'בחדרי נשים'; לפני 6 שנים הקמתי עמותה בשם מרכז יהלום, העמותה מתמקדת על הקשר האישי בציבור החרדי.  לאחר שעשיתי תואר שני בייעוץ חינוכי, יצאתי לכתוב תזה בבר אילן בנושאים של "נשים חרדיות וההתמודדות לאחר החתונה"  ראיתי את השתיקה שזועקת לשמים, הנושא הזה ששוכחים לטפל בו אחרי הנישואין, "למרות שיש הדרכת כלות לפני החתונה", היא מבהירה, "אך חסר מי שילווה אותן ברגעים האמתיים בחיים" . "שהרי כנשים חרדיות כל החיים לימדו וחינכו אותנו לצניעות, ופתאום ברגע אחד אנו צריכות לעשות את המהפך הזה, שהכל הופך מותר ואפילו מצווה".  

להרשמה לטיפים חינמיים למייל - לחצי כאן>>>

להרשמה  להרצאה האינטרנטית החינמית - לחצי כאן>>

במידה והלינקים לא נפתחים שלחי מייל ל-  yahalom10000@gmail.com

"התחלתי עם הרצאות וייעוציים פרטניים לנשים", ממשיכה ליאורה ומספרת: "בהמשך יצאתי עם קורס שמע נגיש לכל אחת, כדי שכל אחת תקבל ידע וכלים לחיים אישיים טובים יותר, מספקים ומענגים, בכדי שתצליח לחוות קשר טוב יותר". אני מדברת בשפה צנועה, הקורס שאני מעבירה הופך בתים, ממש כך!!!

העמותה מפיצה המון חומר חינמי, יותר מ10,000 נשים חרדיות שמקבלות ממני מיילים ומעשירות את הידע.

"לפני מספר חודשים יצאתי עם מוצר חדש", מספרת ליאורה; "יצרנו אפליקציה בשם "גן נעול" שמיועדת גם לנשים וגם לגברים. האפליקציה מחולקת לשניים "גן נעול נשים" ו"גן נעול גברים". את השם הזה לקחנו מתוך שיר השירים "גן נעול אחותי כלה". גן - לשון פריחה, לבלוב, עונג ואהבה. נעול- מתוך מקום צנוע ושמור לזוג".

ישנם באפליקציה עוד הרבה כלים לקשר זוגי אישי טוב יותר - מאמרים תורניים, מאמרים מקצועיים, דיוק שפות של אהבה, משחקים זוגיים, יומן זוגי אישי, מוצרים להשבחת הקשר ועוד ועוד...

ניתן לומר כי האפליקציה עומדת כמוצר בפני עצמו, ללא קשר לקורס, אולם ניתן לראותה כמוצר משלים לקורס. הקורס מדהים ומסביר הכל! האישה עוברת את התהליך המדהים של גילוי הנשיות שלה עם הבנה, צניעות ויהדות \ והאפלקציה "גן נעול" מוסיפה נופך ו"צבע" לזוגיות.

ליאורה קיבלה תגובות רבות מנשים שנחשפו לקורס, ומספרות כיצד הן חוו מהפך בכל הנושאים של קדושת הבית. במקום חוויה "מתסכלת", ובמקום ההרגשה ש"אני רוצה שזה כבר יגמר", או "עכשיו אני רוצה שקט כמה ימים" - הן הצליחו להפוך את המצב ולהרגיש את החוויה שבעניין, רצון לחכות לפעם הבאה, והכול  תוך רצון וחיבור פנימי בקשר הזוגי.

ניתן להאזין לקורס דרך האינטרנט או לקבל את התכנים בכרטיס זיכרון לנגן ללא צורך בחיבור אינטרנטי, ובכך ניתן לעבור תהליך אישי של גילוי הנשיות מהבית.

להרשמה לוובינר בחינם (הרצאה אינטרנטית - השתתפות אנונימית ומהבית) לנשים נשואות בלבד כנסי>>>

להרשמה לתוכן חינמיי למייל לנשים נשואות בלבד כנסי>>>

מעוניינת לשתף אותנו בתוכן מעניין? שלחי לנו הודעה בוואטסאפ - 0583288642
;