1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. עיתונות ותקשורת

שינויים בתאגיד: אנשי הימין יורדים מהמסך

שינויים ברצועת האקטואליה של 'כאן 11' - גאולה אבן סער תגיש תוכנית יומית, על משבצת התכנית 'קלמן וסגל' שיורדת מהאוויר | שר התקשורת יועז הנדל: "צר לי שתוכניתם של קלמן וסגל יורדת. איני מתערב ‏בלוח השידורים אבל לתאגיד יש מחויבות ואחריות ציבורית"

קובי עוזיאלי, כ"ד סיון תש"פ 16/06/2020 07:06

שר התקשורת מגיב אראל סגל וקלמן ליבסקינד אראל סגל וקלמן ליבסקינד צילום: מתוך שידורי כאן 11

תאגיד השידור הישראלי ממשיך לרענן את לוח השידורים היומי: בחודש הבא תעלה לאוויר ב'כאן 11' תוכנית אקטואליה יומית חדשה בהגשת גאולה אבן סער, רעייתו של ח"כ גדעון סער מ'הליכוד'. התוכנית תעסוק בכותרות היום במגוון נושאים: בריאות, תרבות, מדע וטכנולוגיה, ותתבסס על ניתוחים ופינות שבועיות. תכני התוכנית יורכבו בשיתוף חטיבות התוכן - החדשות, הטלוויזיה, הרדיו והדיגיטל במטרה לייצג את עולמות התוכן הרחבים בשידורי התאגיד.

התוכנית החדשה תשודר בכל יום במקומה של התוכנית 'קלמן סג"ל' שיורדת מהמסך. קלמן ליבסקינד ימשיך להגיש את תוכנית הבוקר המובילה 'קלמן ליברמן' בכאן רשת ב' יחד עם אסף ליברמן. ארא"ל סגל ימשיך להגיש ברדיו 103FM ולכתוב כפרשן בעיתון 'ישראל היום'. 

התכנית החדשה מצטרפת לשינויים נוספים שנעשו לאחרונה: השקת התוכנית הכלכלית 'משחקי הכיס' בהגשת ראש הדסק הכלכלי בתאגיד שאול אמסטרדמסקי בחודש האחרון והחלפת המגישים ב'ערב ערב' – מיכל רשף במקום דב גיל-הר.

שר התקשורת יועז הנדל הגיב לשינויים ואמר: "‏מיניתי היום את יו"ר ומועצת התאגיד, לאחר שהמינוי היה תקוע בממשלה הזמנית, והתאגיד פעל למעשה ללא מועצה מכווינה ומפקחת. העיקרון המנחה שלי הוא תקשורת חופשית, מאוזנת ומגוונת. אני יודע שהגיוון חשוב גם ליו"ר הממשיך גיל עומר".

השר הוסיף ואמר, "אישית, צר לי שתוכניתם של קלמן וסגל יורדת". עם זאת הבהיר: "איני מתערב ‏בלוח השידורים אבל לתאגיד יש מחויבות ואחריות ציבורית להשמיע כמה שיותר קולות מגוונים ואני מצפה שיפעל לאור עקרון זה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הגיע הזמן ששלחתי ביבי יירדו מהמסך.  (ל”ת)

    אריק

  2. קלמן לא נותן לאנשים עם דעות מנוגדות לענות.  

    דורה

  3. אולי נקמה על התפטרות של קלמן שפסק שלא משדר ללא סגל. בפיטורין של סג"ל  (ל”ת)


  4. מדוע לא פורסמה תגובתי?  (ל”ת)


;