1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

לזמן מוגבל: זמין לצפייה - הסוד איך לסגור מינוס וחובות תוך 100 ימים

השיטה המהפכנית 'סוד הכסף' שהביא 22,548 משפחות לסגור את המינוס תוך 100 ימים בלבד (גם בתקופת הקורונה המלחיצה) נחשפת לימים ספורים בלבד

כתבה מקודמת, כ"ד סיון תש"פ 16/06/2020 12:58

גיל אורלי גיל אורלי צילום: יח"צ

גיל אורלי - ממציא השיטה המהפכני 'סוד הכסף' שעזרה כבר לקרוב ל- 2 רבבות משפחות, מגלה את היסודות והסודות של השיטה במספר סרטונים שבהם הוא פורס את משנתו הכלכלית ברהיטות ובבהירות,

אם ברצונך להתחיל לחיות בשלווה כלכלית, לסגור את המינוס, ולצבור נכסים מניבים לחץ כאן עכשיו! אם הקישור חסום לך שלח בקשה לכתובת [email protected] ובעז"ה נשלח לך את הסרטונים בהקדם.

אודות גיל אורלי ושיטת 'סוד הכסף'

גיל אורלי, מבכירי המאמנים והיועצים לכלכלת המשפחה, וממייסדי תחום האימון לכלכלת המשפחה בישראל. מטרתו של גיל אורלי הינה להוציא לפועל את החזון, לפיו כל משפחה בישראל יכולה להביא את עצמה בס"ד לשיפור במצבה הכלכלי, ואף להתעלות מעל הקשיים וליצור לעצמה איתנות פיננסית, גיל אורלי כתב גם את הספר המצליח “נוסחת הכסף” אשר סייע לאלפי משפחות לשנות את התנהלותם הכלכלית ולפתוח את המחשבה בנוגע לתהליך אימון כלכלי שמטרתו יציאה ממינוס וצבירת נכסים.

גיל אורלי • קרדיט: יח"צ

תוכנית הדגל של גיל אורלי 'סוד הכסף' עזרה ל-22,548 משפחות לצאת ממעגל ההישרדות הכלכלי למצב של צבירת נכסים מהירה, התוכנית מורכבת משני חלקים עיקריים. הראשון הוא צבירת ידע, ביטחון וכלים להתנהלות הכספית השוטפת  והשניה מאפשרת לכל אדם – ללא קשר לרמת ההכנסה שלו כיום – ליצור נכסים כלכלים המניבים הכנסה קבועה נוספת.

אז למה אתה מחכה?!

הירשם כבר עכשיו לסדרת הסרטונים המדהימה לפני שהיא יורדת מהאוויר בעוד ימים ספורים!!!

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;