1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. בחצרות חסידים

קריאות נאצים: פרשים ומהומות במסע הלווית האח מ'תולדות'. צפו

תרגיל הסחה מבריק ביצעו החסידים במאה שערים בעת מסע הלווית הרה"צ רבי אהרן קאהן זצ"ל ובמקום התפתחו מהומות עם השוטרים והפרשים שהגיעו להשליט סדר במטרה לשמור על בריאות הציבור | מאות הצליחו לחמוק מעיני השוטרים הרבים יחד עם המיטה לעבר הר הזיתים

משה ויסברג, כ"ה סיון תש"פ 17/06/2020 21:59

הבריחו את המיטה המיטה של הרה"צ רבי אהרן קאהן זצ"ל המיטה של הרה"צ רבי אהרן קאהן זצ"ל צילום: ישי ירושלמי, VIP

מהומות במסע הלווית הרה"צ רבי אהרן קאהן זצ"ל, אב"ד 'דברי אמונה' במונסי ובנו של האדמו"ר מתולדות אהרן זצ"ל.

מסע הלוויה יצא מרחבת הסוכה הגדולה של חצר חסידות תולדות אברהם יצחק ברחוב סלנט, שם התקיימו ההספדים בראשות האחים האדמו"רים שספדו לו נרגשות.

קודם מסע הלוויה כשהמשטרה הבינה שהיא תהיה המונית יצרו קשר עם אנשי חסידות תולדות אברהם יצחק במטרה לקיים לוויה עם שמירת מרחקים בכדי לשמור על בריאות הציבור. 

תיעוד מהמהומות במסע הלוויה. צילום: ישי ירושלמי

כמנהג בתולדות אהרן שמלווים את המיטה רגלי להר הזיתים, צעדו אלפי חסידים חלקם דרך רחוב הנביאים, חלקם דרך רחוב החומה השלישית דרך תחנת דלק כשהם מבריחים משם את המיטה במהירות עם האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק.

המשטרה קלטה את התרגיל רק לאחר שחצו עם המיטה את כביש מס' 1, היכן שנמצאת הקונסוליה האמריקאית אז מנעו מהאלפים להמשיך ללכת אחרי המיטה. 

המשטרה הציבה מחסומים וכוחות רבים של משטרה ובהם פרשים שהגיעו למקום, אלפים נדחקו במסע הלוויה והיו כמה מהומות בין השוטרים לחסידים לצד קריאות 'נאצים'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הצליחו להתחמק מהחידק הקורונה לא ראו אותו חושבים שלא ראה אותם  (ל”ת)


 2. כבוד המת  

  ser

 3. לא ראינו סוסים ביפו !  

  עיתונאי

 4. מפגרים!!! הרי זכות הרב'ה לא עזרה לו להינצל מ'הקורונה של הציונים' אז למה הם ממשיכים לשחק באש?!? או שמא המוסדות חפצים בדילול החסידות, קשה להם לפרנס אלפי שנורערס. חבל!!!  (ל”ת)

  צ'למער

  • כן האדמור שומר על החסידים (ל”ת)


;