1. עמוד הבית
  2. בריאות ומדע
  3. חדשות בריאות

בהדסה מזימים את השמועות על "פטירתו" של פרופ' רוטשטיין

בעקבות שמועות שנפוצו היום על מצבו הבריאותי של מנכ"ל בית החולים 'הדסה' - בבית החולים ממהרים הבוקר להכחיש את הדיווחים • "השמועות על "פטירתו" בטרם עת היו מוקדמות מידי"

אבי גדלוביץ', א' תמוז תש"פ 23/06/2020 12:26

"שמועות מוקדמות" פרופ' רוטשטיין בלשכת המנכ"ל פרופ' רוטשטיין בלשכת המנכ"ל צילום: באדיבות המצלם

בעקבות שמועות שנפוצו היום (שלישי) על מצבו הבריאותי של מנכ"ל בית החולים 'הדסה', בבית החולים ממהרים הבוקר להכחיש את הדיווחים.

בהודעה שנמסרה מבית החולים נאמר: "פרופ' זאב רוטשטיין, עובד בהדסה בלי הנחות ומצבו טוב. צר לנו לאכזב, אך כל השמועות על "פטירתו" בטרם עת היו מוקדמות מידי".

בבית החולים צירפו את תמונתו של פרופ' רוטשטיין, כאשר הוא יושב במשרדו ובידיו ידיעה חדשותית עם התאריך העדכני של היום, במטרה להזים את השמועות.

כזכור, כפי שדיווחנו ב'בחדרי חרדים', מנכ"ל בית החולים הדסה, פרופ' זאב רוטשטיין, מי שזוהה בעיני הציבור כאופוזיציה למשרד הבריאות בכל מה שנוגע לטיפול בנגיף הקורונה, אושפז בדחיפות לפני כשבוע בבית החולים שיבא בתל השומר, אליו הובהל בשל מה שאובחן כאירוע מוחי קל.

מבית החולים הדסה נמסר אז כי, "אין ספק שהשבועות האחרונים רוויי הדחק, אל מול עמדת המדינה באשר לצורך להסדרת התפקוד ותקציבי בתי החולים הציבוריים היו קשים מנשוא, בעיקר בזיכרון הקצר אל פעילות צוותי בתי החולים שנאבקו במגיפת הקורונה ויכלו לה, והופתעו מהזיכרון הקצר של נציגי המדינה".

עוד נמסר מבית החולים כי פרופ' רוטשטיין ישוב אל משמרתו כבר בימים הקרובים". פרופ' רוטשטיין מסר לאחר האשפוז: "הדרך עוד ארוכה וקשה וזה עדיין לא הרגע לנוח".

מספר ימים לאחר מכן שוחרר פרופ' רוטשטיין, ושב לעבודתו בבית החולים 'הדסה'

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זאב תשמור על עצמך, אל תעשה את הטעות של אריק שרון, לך לנוח כמה שבועות  (ל”ת)


;