1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

צפו: הסוכן הכפול מנע החדרת סמים לכלא

שב"ס הפעיל בחודשים האחרונים סוכן כפול באחד מבתי הסוהר במרכז הארץ. בסיום הפעלתו הביא להפללת שלושה חשודים - שני אזרחים ואסיר שניסו באמצעותו להחדיר כמות גדולה של סמים מסוכנים בשווי מאות אלפי ש"ח לתוך בית הסוהר • צפו בתפיסה

קובי בורנשטיין, ג' תמוז תש"פ 25/06/2020 23:55

תיעוד מהמעצר על חם בית כלא. אילוסטרציה בית כלא. אילוסטרציה צילום: pixabay

חטיבת המודיעין של שב"ס הפעילה באמצעות יחידת 'דרור' סוכן באחד מבתי הסוהר במרכז הארץ במהלך החודשים האחרונים. בסיום הפעלתו הביא להפללת שלושה חשודים (שני אזרחים ואסיר) שניסו באמצעותו להחדיר כמות גדולה של סמים מסוכנים בשווי מאות אלפי ש"ח לתוך בית הסוהר.

לאחר הפעלה, מעקב ואיסוף ראיות נקבע מפגש של הסוכן עם החשודים, שני בלדרים תושבי הצפון, במתחם קניות בעיר במרכז הארץ. במפגש בוצעה עסקת הסמים בין הסוכן לבין החשודים במהלכה העבירו לסוכן כדורי סם שונים חשיש, וסם מסוג קריסטל, יחד עם סכום כסף בסך 10,000 שקלים אשר נועדו לשמש דמי שוחד.

החשודים נעצרו במקום על ידי בלשי תחנת מודיעין ובלשי יחידת 'דרור' והועברו להמשך טיפול חוקרי משטרת מודיעין והבוקר יועלו לדיון להארכת מעצרם.

משב"ס נמסר, כי "חטיבת המודיעין של שב"ס, בלשי יחידת 'דרור' וסגל הסוהרים פועלים כל העת, גם בתקופת הקורונה ובכל ימי השנה, על מנת לסכל הברחות אל בתי הסוהר ולמנוע פשיעה ומחוללי פשיעה בתוך ומתוך המתקנים להגנה על ביטחון תושבי המדינה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;