1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

לא יורד מסדר היום; עופר שלח באמירה מקוממת נוספת

סערת הראיון שפוצץ: "אם זה היה דודי אמסלם במקומי, אני מניח שהיו נאמרים שם דברים הרבה יותר חמורים" - כך ניסה עופר שלח להסביר את ההתפרצות שלו בראיון

ארי קלמן, ח' תמוז תש"פ 30/06/2020 10:10

סערת הראיון שפוצץ עופר שלח עופר שלח צילום: Yonatan Sindel/Flash90

גם כשבועיים לאחר פרסום התקרית בערוץ הכנסת במהלכה פוצץ חבר הכנסת עופר שלח ראיון שהעניק לצמד המגישים החרדים אבי בלום ומשה גלסנר, הנושא לא יורד מסדר היום.  הבוקר (שלישי) משגר חבר הכנסת שלח אמירה מקוממת נוספת שמעוררת סערה.

בראון שהעניק הבוקר (שלישי) לגל"צ אמר חבר הכנסת שלח כי, "אם זה היה דודי אמסלם במקומי (בראיון בערוץ כנסת א.ק.), אני מניח שהיו נאמרים שם דברים הרבה יותר חמורים".

דבריו של שלח מגיעים לאחר שבמליאת הכנסת אמר חבר הכנסת אמסלם בשבוע שעבר, "לעופר שלח מותר לאיים ולקלל, להתנהג כבריון, לפוצץ ראיון, לקרוא לכתב אפס וכלומניק - ועולם כמנהגו נוהג.
‏אם זה היה דודי אמסלם זה היה פתוח מהדורות 3 ימים לפחות".

"‏אבל שלח?", הוסיף אמסלם, "כמו סגלוביץ ולפיד, אפילו במערכת בחירות ערוץ הכנסת מחביא, משתיק, מעלים, ועוד עושה פוליגרף לעובדיו, כי ככה השמאל עובד".

הבוקר תקף השר דוד אמסלם את חבר הכנסת עפר שלח ופירסם שוב את התקרית המביכה עם צמד המגישים החרדים, וכתב בתגובה לדברי שלח בגל"צ: ״עופר, יותר שפל, רדוד וחמור מזה לא יהיה...".

יו"ר הקואליציה חה"כ מיקי זוהר הגיב: "הפעם זו רק "התנשאות מבישה". כנראה ש"יש עתיד" לא שולטים בזה, הגישה המזלזלת והמתנשאת שלהם כלפי אנשי הליכוד הפכה לשגרה. הם צריכים להתבייש. לא נהסס להעמיד אותם במקומם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עופר שלח  

  א.ע.

 2. שלח  

  AMICHAY YOM TOVהתנשאות מקוממת

 3. לדעת ''משיב כדורבנות'' [ח''א סי' יט], חייבים לברך בשו''מ ''משנה הבריות'' . על ראיית עופר שלח שט.  

  דוד שפיצר

 4. מקומו של אדם זה בשוק ולא בתור שליח ציבור  

  אליהו

  • יש לשוק שם נרדף 


 5. לא עכברא גנב חורף גנב  


;