1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

פיצוץ באל-על: יש טיסות, הטייסים מסרבים לטוס

הקשיים באל על לא נגמרים. שלוש טיסות מטען שאמורות לצאת מחר טרם אוישו בטייסים. אלה הודיעו כי החל ממחר הם לא ישתבצו לטיסות של החברה 

קובי בורנשטיין, ח' תמוז תש"פ 30/06/2020 20:10

הקשיים לא נגמרים מטוס אל על מטוס אל על צילום: משה שי, פלאש 90

שלוש טיסות מטען שאמורות לצאת מחר על ידי חברת אל-על טרם אוישו בטייסים, כיוון שטייסי אל על הודיעו היום (שלישי) כי החל ממחר הם לא ישתבצו לטיסות של החברה. הרקע לדברים: פגישה בין ועד הטייסים בראשות ניר ראובני למנכ"ל החברה גונן אוסישקין שפוצצה.

לאחר פגישת ועד הטייסים עם מנכ"ל החברה גונן אוסישקין, מטעם הוועד נמסר כי "הוועד עומד על כיבוד ההסכמים מצד ההנהלה, לרבות הסדרי הביניים שסוכמו ובוטלו חד צדדית, שנועדו לסייע לחברה לצלוח את התקופה הקשה. המנכ"ל הודיע לטייסים, כי אינו מסוגל להיענות לבקשתם. לאור כל אלה, ולאחר שהנהלת החברה לא כיבדה גם את ההסכמים שעליהם חתמה עם הוועד לפני פחות מחודש, לוועד לא נותר אלא להגיע למסקנה, כי אין ביכולתה של בעלת החברה לחלץ אותה ממצבה".

"לצערם של הטייסים, בעלת החברה לא מסוגלת לפגוש את מתווה החילוץ הנדיב מצד האוצר, היא אינה מסוגלת להגיע להסכמים עם העובדים, ואינה מסוגלת להנהיג את החברה בשעה זו. חברת אל על, המוביל הלאומי של ישראל, זקוקה להזרמת הון אם מהבעלים הקיימים או מבעלים אחרים, שיהיו מסוגלים להנהיג את החברה ולצלוח את משבר הקורונה. טייסי אל על יעמדו לצידם ויסייעו לכל מי שיפגינו את המסוגלות הזאת".

מהחברה נמסר בתגובה: "חברת אל על נמצאת בתהליך מתקדם לסיכום מתווה סיוע המדינה באחד משני המתווים המוצעים. תנאי יסוד לקבלת המתווה הוא חתימה על הסכם התייעלות עם העובדים. להנהלת אל על חשוב לעשות הכול על מנת לעמוד בדרישות הממשלה ולהיערך באופן מדורג לחזרה לפעילות".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כל מקדש שביעי כראוי לו כל שומר שבת כדת מחללו שכרו הרבה מאוד על פי פעלו  (ל”ת)

    למה יוצאים מנוארק 930 במוצ"ש?

    • למה כובע מה פתאום כובע 


;