1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

בשידור חי: כנס מקצועי לטובת ילדי ADHD

למרות התפשטות חוזרת של נגיף הקורונה, הוחלט כי הוועידה "להקשיב לקשב 2" מבית "נוער בסיכוי", תתכנס ותשודר בשידור חי. הכנס משודר כעת בהנגשה דיגיטלית ייחודית עם תוכן אונליין ושורת מושבים מקצועיים, בסימן "קשובים למצוקה ופורצים דרך לחיים של הצלחה"

שימי פרקש, ט"ו תמוז תש"פ 07/07/2020 12:10

בעקבות הקורונה להקשיב לקשב להקשיב לקשב צילום: מתוך השידור

לאור המצב שבו עשרות נערים ונערות לא לומדים במסגרות מסודרות בגין התפשטות נגיף הקורונה, יונגש מידע מקצועי בתחום ADHD לאלפי הורים, מחנכים ואישי מקצוע בתחום החינוך. הועידה תתכנס בשיתוף תחנת הרדיו המובילה "קול ברמה" ובשידור חי באתר "בחדרי חרדים", בעזרת מיטב הטכנולוגיה. הכנס ישודר בשידור חי בלבד מהאודטורים המפואר של מרכז שנטל קארי בירושלים. בהשתתפות: שר החינוך יואב גלנט, השר לענייני ירושלים רפי פרץ, ראש עיריית ירושלים משה ליאון, סגן שר הפנים יואב בן צור, יו"ר סיעת ש"ס ח"כ מיכאל מלכיאלי, יו"ר סיעת יהדות התורה חבר הכנסת יצחק פינדרוס, חבר הכנסת יוסי טייב, סגן רה"ע י-ם ומחזיק תיק חינוך חרדי אברהם בצלאל, סגן רה"ע באר שבע ומחזיק תיק רווחה עופר כראדי ושורת בכירים ואישי ציבור מרחבי הארץ - כנס "להקשיב לקשב" הינו חלק מיוזמת "נוער בסיכוי", על הניהול המקצועי מופקד ד"ר גיל מאור.

לצפיה בשידורים החיים הכנסו>>>

צפו כעת בשידור חי:

בכנס נערכים שורת מושבים מגוונים סביב תחום הפרעת קשב: תפקיד ההורים והמחנכים, מענים רפואיים - תמונת מצב הכוללת יתרונות וחסרונות, מבוגרים עם הפרעת קשב - התמודדויות על פני מעגל החיים, היבטים מגדריים - התמודדויות ייחודיות לבנים / בנות על השווה והשונה, פחד ההורים - מוצדק?, מיצוי זכויות משפטיות, מענים חינוכיים - כיצד מערכת החינוך החרדית מתמודדת עם ההפרעה, טיפול תרופתי? מקצועיות או אין ברירה, שיטות הנחיית הורים, טיפול מונע - חשיבות מתן טיפול מונע ביחד עם טיפול תרופתי, אלטרנטיבה תרופתית - האמנם?, וכן המושב המרכזי בשעה 13:00 בהשתתפות בכירי משרדי הממשלה ושורת אישי ציבור.

צפו כעת בשידור חי:

 ועידת "להקשיב לקשב 2" היא בשורה של ממש עבור כל העוסקים בתחום, המסר המרכזי ברור: "אפשר להפוך את הפרעת הקשב ולמידה ליתרון, רק אם נדע לעשות זאת במקצועיות רגישות והבנה. כל ילד יכול להצליח בתלמוד תורה, בישיבה ולגדול לחיים של תורה". לרגל הכנס המיוחד, יוקרן היום בהשקת בכורה בלעדית פרק ראשון מתוך שבעה פרקים, על ילדי ADHD והמתנות שהם קיבלו עם קשיי הקשב והריכוז.

צפו כעת בשידור חי:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;