1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

המלחמה על הענף: אושר תו סגול מותאם למלונות בישראל

במאמץ משותף של הנוגעים בדבר, אושר תו סגול מותאם המיועד לענף המלונאות בישראל. התו קובע שורה של הגבלות נוספות מעבר לאלו שנקבעו

קובי בורנשטיין, ט"ז תמוז תש"פ 08/07/2020 15:17
תגיות:

שורת מגבלות חדשות צילום: יח"צ יחצ

בעקבות עבודה מאומצת של צוותי משרד התיירות, התאחדות המלונות ומשרד הבריאות, ובהמשך להחלטת הממשלה, אושר סופית תו סגול מותאם המיועד לענף המלונאות בישראל. התו קובע שורה של הגבלות נוספות מעבר לאלו הקבועות בתו הסגול הרגיל, אשר מטרתן העיקרית היא שמירה על המשך פעילות הענף, לצד שמירה על בריאותם של האורחים ועובדי בתי המלון כאחד.

על פי מתווה התו, חלה חובת ביצוע רישום אורחים בכניסה למלון וכן בכניסה לחדרי האוכל, אכיפה קפדנית של חבישת מסיכה ברחבי המלון, לרבות חדרי אוכל, לובי וכיוצ"ב. במידה ואורחים לא יענו להוראות צוות המלון- תוזמן משטרה/פיקוח עירוני.

כמו כן, חלה חובת מניעת כניסה של מי שאינו אורח המלון- שהייה במלון תתאפשר אך ורק לאורחי המלון. לא תתאפשר כניסה מבחוץ ומאבטחים יאכפו בכניסה, הקפדה על הפרדה מקסימלית בין אורחים לעובדי המלון במהלך כל השהות, משלב הצ'ק אין ועד הצ'ק אאוט ולרבות בעת מתן השירות לאורחים. ניקוי החדרים יתבצע רק כשהם ריקים מאורחים, סגירת ברים ומועדוני לילה לאלתר, הגדלת המרחקים בין המשפחות הגרעיניות בלובי ובחדרי האוכל ל-2 מ'.

הרחבת שעות פעילות חדרי האוכל: ארוחות בוקר יתקיימו מהשעה 7:00 ועד השעה 12:00. ארוחות הערב מהשעה 18:00 ועד השעה 22:00, הגבלת מספר הסועדים בחדר האוכל- עד 35% מהתפוסה המותרת (סעיף זה כפוף לאישור הממשלה), הרחבת שטח ההושבה בזמני הארוחות- ההושבה תורחב גם לשטחי הפאטיו והגינה והגברת האכיפה על חבישת מסיכות ושמירת מרחקים בתור מרחקים בתור לעמדות ההגשה בשעות הארוחות.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;