1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מקומי

בניגוד להנחיות: מנהל האגף קבע; "הילדים החרדים יישארו בבית"

זעם בירושלים בעקבות החלטתו של מנהל אגף החינוך בעיר לסגור את מוסדות הלימוד בשכונות החרדיות שנמצאות בסגר מיום שישי למשך השבוע הקרוב על פי החלטת הממשלה. הורים ל'בחדרי': "כשהממשלה מכריזה על סגר בשכונה חרדית, פקיד אחד מחליט לעשות דין לעצמו"

ארי קלמן, י"ט תמוז תש"פ 11/07/2020 22:59

מקומם > פרסום ראשון מתפללים בציונו של רבי דוד משה מקרעטשניף מתפללים בציונו של רבי דוד משה מקרעטשניף צילום: שוקי לרר

פרסום ראשון: למרות הנחיות פיקוד העורף ומשרד הבריאות כי יש לאפשר לימודים לילדי החינוך המיוחד, מנהל אגף החינוך בירושלים אבין קינן החליט על דעת עצמו לסגור מוסדות הלימוד, כך שמאות הורים לתלמידים בשכונות המסוגרות בעיר ירושלים הופתעו הערב לגלות כי מוסדות החינוך לא יפעלו מחר.

ל'בחדרי חרדים' הגיעה הודעה ששלח הערב (מוצאי שבת) אביב קינן מנהל מחלק החינוך בעיריית ירושלים, לפיה בשכונות המסוגרות לא יתקיימו כלל לימודים, גם לא במוסדות לחינוך המיוחד ותלמידים הגרים בשכונות אלו לא יהיו רשאים להגיע למוסדות.

מבירור שעשו ההורים במשרד הבריאות ופיקוד העורף נאמר להם כי המוסדות לחינוך מיוחד בוודאי יפעלו וכשגרה כולל צהרונים בשכונות המסוגרות והתלמידים יוכלו לצאת מהן גם למוסדות החינוך.

מנהלי מוסדות רבים פנו ל'בחדרי חרדים' בטענה כי "בכל הטיפול בקורונה עיריית ירושלים לא מתואמת מול משרד הבריאות ופיקוד העורף, וגם בעירייה עצמה כל פקיד נותן הוראות שלא בתיאום עם כלל האגפים, סגירת המוסדות לחינוך מיוחד מחר משמעותה פגיעה במשפחות רבות".

הורה נוסף אומר ל'בחדרי חרדים': "כשהממשלה מכריזה על סגר בשכונה חרדית, פקיד אחד מחליט לעשות דין לעצמו ולסגור את הילדים החרדים בבית".

'בחדרי חרדים' פנה לעיריית ירושלים, לכשתתקבל תגובתה נפרסמה במלואה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מתי החרדים שמצביעים בבחירות, יבינו שאין להם מציגים לא בעיריה ולא בכנסת?  (ל”ת)


  2. רדיפת החרדים רק הולכת ומתגברת  

    יודא

  3. בוקר טוב!! הככככככללללל הוא כדי לסגור התלמודי תורה  (ל”ת)


;