1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

האוצר מתנגד ושרי ש"ס נמנעו בהצבעה על התוכנית הכלכלית

שרי ש"ס אריה דרעי והרב יעקב אביטן נמנעו בהצבעה בממשלה על התכנית הכלכלית שגיבש שר האוצר ישראל כץ, זאת בעקבות ההתנגדות במשרד האוצר לתכנית סלי המזון שיזם השר דרעי | "חובתי העליונה היא לסייע לאוכלוסיות המוחלשות, בעיקר בימים קשים אלה"

ארי קלמן, כ"א תמוז תש"פ 13/07/2020 19:43

אומר ועושה מארק ישראל סאלם, פלאש 90 מארק ישראל סאלם, פלאש 90

בעקבות התנגדות במשרד האוצר לתוכנית סלי המזון שיזם השר אריה דרעי, שרי ש"ס נמנעו בהצבעה על התוכנית הכלכלית שעבר בשעה האחרונה בישיבת הממשלה המיוחדת.

בש"ס עדכנו כי יו"ר ש"ס השר אריה דרעי והשר לשרותי דת, הרב יעקב אביטן, נמנעו בהצבעה על התכנית הכלכלית שאושרה בממשלה, "לאחר שתכניתו של השר דרעי להקמת קרן ערבות להצלת האוכלוסיות המוחלשות בישראל, בעקבות משבר הקורונה, טרם אושרה".

כזכור, מדובר בקרן שנועדה להעניק ביטחון תזונתי לאוכלוסיות המוחלשות. שבימים האחרונים העלה השר דרעי את תוכניתו בפני רה״מ בנימין נתניהו ושר האוצר ישראל כץ שהביעו תמיכה בתכנית.

השר דרעי מסר: "לצערי, פקידי האוצר פועלים כדי למסמס את התכנית אולם הדיונים נמשכים. קרן הערבות למתן רשת לבטחון תזונתי משלימה את התוכנית הכלכלית של הממשלה. אני שמח על תמיכת שר האוצר ורה"מ אף ציין בישיבת הממשלה כי הדיונים בתכנית יימשכו ובעז"ה תהיה בקרוב התקדמות לקראת יישומה".

"לכן", הסביר השר, "החלטנו השר לשרותי דת ואני להימנע ולא להתנגד לתכנית הכלכלית. חובתי העליונה היא לסייע לאוכלוסיות המוחלשות, בעיקר בימים קשים אלה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. דרעי! אוכלוסיות מוחלשות שהביאו 9 ילדים בלעולם בידיעה שאין להם יכולת לפרנסם  

    בן

    • בן - אתה מיעוט הולך ונעלם 

      מם

;