1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

חוסר אחריות: בני הזוג חלו בקורונה ויצאו לטייל ברחוב

במהלך פעילות שוטרים בבת ים בסוף השבוע האחרון אותרו שני בני זוג חולי קורונה שוהים במרחב הציבורי • הגבר (29) אף היה ללא מסיכה וסירב להזדהות • השוטרים שהיו מעורבים באירוע נשלחו לבידוד. ובני הזוג יוזמנו לחקירה בתום תקופת הבידוד שלהם

קובי בורנשטיין, כ"ב תמוז תש"פ 14/07/2020 16:00

סכנה לשלום הציבור אכיפה בכנרת אכיפה בכנרת צילום: באדיבות המצלם

בסוף השבוע האחרון במהלך פעילות שוטרים ברחוב בן גוריון בבת ים , שני בני זוג, אשר הינם חולי קורונה מאומתים, שהו במרחב הציבורי כאשר הגבר (29) היה ללא מסכה כלל ואילו האשה (27), אשר ברשותה היתה מסכה, לא עטתה אותה כנדרש במשך כל הזמן. בכך העמידו השניים בסכנה את בריאותם של כל האנשים אשר היו בסביבתם.

הגבר, אשר כאמור היה ללא מסיכה כלל, סירב להזדהות בפני השוטרת שפנתה אליו ואף ניסה לעזוב את המקום. הוא נעצר בגין סירוב להזדהות וכן בגין העלבת עובד ציבור.

לאחר שהזדהה בעל פה והוברר כי הינו חולה קורונה המחוייב בבידוד, מסר לשוטרים שלל גרסאות באשר לכמות הבדיקות שביצע, מועדיהן ותוצאותיהן. בנוסף הוברר כי אשתו, אשר עזבה את המקום לאחר מעצרו, הינה אף היא חולת קורונה אשר מחוייבת בבידוד.

שני בני הזוג קיבלו דו"חות בגין אי עטיית מסיכה , הפרת חובת בידוד והפרת הוראת גורם מוסמך לשהות בבידוד מטעם המדינה והם יזומנו לחקירה בתום תקופת הבידוד שלהם.

2 השוטרים שהיו מעורבים באירוע נכנסו לבידוד.

ממשטרת ישראל נמסר כי היא "תמשיך לבצע פעילות מניעה, הסברה ואכיפה במטרה להמשיך במאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה בישראל ולמען בריאות הציבור".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. "בני זוג חילונים" צריך להדגיש את זה,אני רק חושב אם זה היה עם חרדים אוייי  (ל”ת)


 2. ואם זה היה חרדי וואי וואי וואי  (ל”ת)


 3. הרסתם את העולם עם מגיפה מדומיינת, הציבור השפוי לא סובל מפרנויות ולא חייבים כלום לאלו הסובלים. תלכו להיבדק כל בוקר, ועדיף שתסתגרו כל ימי חייכם בבית חשוך. העיקר תנו לחיים להימשך מספיק סבלנו בגללכם  (ל”ת)

  מפסיקים להיבדק

  • חייבים להשמר ולהזהר- וזה בכלל בכלל לא פוליטיקה כמו שרוצים שנחשוב 

   אלמונית

 4. החילונים האלו מסכנים אותנו  


  • צדקו גדולי ישראל באירופה אשר צפו את הקורונה... 

   שריר

 5. זכותם.  (ל”ת)


 6. רק הסתה  

  כאוב מההסתה

;