1. עמוד הבית
  2. רכב ותחבורה
  3. תחבורה

צפו: נהג המונית עם 191 עבירות תועד על חם

בית המשפט גזר על נהג מונית עם 191 הרשעות תעבורה, 5 חודשי פסילת רישיון נהיגה, לאחר שנתפס ע"י שוטרי אגף התנועה מבצע תוך שעה וחצי שלוש עבירות תנועה מסכנות חיים • צפו באחד התיעודים בהן הוא נראה חוצה רמזור אדום

בני יחזקאלי, כ"ד תמוז תש"פ 16/07/2020 07:47

זהו העונש שנגזר עליו נהג המונית חוצה באור אדום נהג המונית חוצה באור אדום צילום: דוברות המשטרה

במסגרת פעילות אכיפה סמויה של בלשי אגף התנועה נגד נהגים מועדים (רצידיוויסטים) המבצעים עבירות מסכנות חיים ובריונות, נצפה בתאריך 22.5.20 נהג מונית המבצע מספר עבירות חמורות ומסכנות חיים בסמיכות זמנים ביניהן: חציית צומת באור אדום (פעמיים), אי מתן זכות קדימה להולכת רגל ונהיגה בקלות ראש. עם זיהוי חלק מהעבירות, הנהג עוכב לחקירה שהובילה לכתב אישום עם בקשה לפסילת רישיון הנהיגה לזמן ממושך.

לאחר שהורשע הנהג, בימ"ש השלום לתעבורה בת"א שדן בתיק, גזר את דינו של הנאשם והשית עליו פסילה של רישיון הנהיגה למשך 5 חודשים בפועל עם קנס על סך 2,500 שקלים, וכן שישה חודשי פסילה על תנאי לתקופה של שלוש שנים.

מתוך גזר הדין עולה כי לחובתו של הנהג קיימות 191 הרשעות תעבורה קודמות מתוכן 15 מתחילת השנה. עוד נאמר ע"י תובע ממחלקת תביעות תעבורה של המשטרה, כי הנהג נעצר לאחר כל ביצוע עבירה והוזהר ע"י השוטר שאם ימשיך לבצע עבירות יוגש נגדו כתב אישום.

באמירותיו סיכם בימ"ש: "מדובר בפגיעה בערך החברתי של שמירת שלום הציבור וביטחונו בדרכים. מידת הפגיעה הינה חמורה נוכח סמיכות העבירות (פחות משעה וחצי), ... התנהגותו של הנאשם, המתעלם מהוראות החוק, שוב ושוב, באופן רצידיוויסט, מלמדת על זלזול עמוק בחוק..."

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תגובה  

    איציק

  2. ובכן..  

    יוסף

;