1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. מפלגות

גנץ נגד הדחת חה"כ ביטון: "פועל למנוע את פיטוריה"

ראש בראש: לאחר שבליכוד אמרו כי בכוונת רה"מ נתניהו לפטר את יו"ר ועדת הקורונה ח"כ שאשא ביטון מאחר והודיעה כי בכוונתה שלא לאשר את החלטות הממשלה על סגירת חדרי הכושר הודיע הערב רה"מ החליפי גנץ כי יפעל למנוע את פיטוריה • בהתייחסו לתוכנית המענקים שהציג נתניהו אמר "בכוונתי למצוא חלופות לתוכנית"

ארי קלמן, כ"ז תמוז תש"פ 19/07/2020 00:03

סערת חדרי הכושר בנימין נתניהו/בנימין גנץ בנימין נתניהו/בנימין גנץ צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

בעקבות כוונת ראש הממשלה בנימין נתניהו לפטר את יושבת ראש ועדת הקורונה יפעת שאשא ביטון, יו״ר כחול לבן יוצא כעת להגנתה ופועל למנוע את פיטוריה לצד שינויים שהוא דורש בתוכנית המענקים:

בישיבת סיעה שכינס הערב (מוצ״ש) גנץ הוא הודיע כי פועל כדי למנוע את פיטוריה של ח"כ שאשא-ביטון. גנץ אמר כי "אני חושב שנכון שוועדת הקורונה תקבל את החלטות הממשלה בנושא הקורונה ולצד זאת אנחנו חייבים לכבד את תפקידה של הכנסת".

גנץ עדכן את חברי הסיעה, "אני פועל בכדי למנוע את פיטוריה של שאשא ביטון ואני מקווה שנמנע מהצעד הזה".

בהתייחסו לתוכנית המענקים עליו הכריז ראש הממשלה ביום רביעי אמר גנץ, "צריך לתת יותר למי שיש פחות" לטענתו, "נכון וראוי להעביר כסף לחשבונות האזרחים אך יש מספר חלופות. נדון בהן במהלך הלילה במטרה להגיע להבנות".

עוד עדכן גנץ: כי בהסכמה עם ראש הממשלה נתניהו "נביא לצמצום קבינט הקורונה כדי לייעל את יעילותו. הדבר יסוכם בהמשך השבוע".

"אני דוחף להשלמת הקמה של מטה לאומי למלחמה בקורונה שבו תסונכרן עבודת כל הגופים לרבות הגדלת הפעילות האופרטיבית של משרד הביטחון", ציין.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. גנץ  


;