1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

פרטים חדשים: ליאת בן ארי ידעה על עבירות הבנייה?

מספר חודשים טרם גילוי עבירות הבנייה בנכס של בעלה של בן ארי, הועמדה הדירה להשכרה כשתי דירות נפרדות • על הפרסום היה חתום לכאורה בעלה של בן ארי

קובי ברקת, כ"ט תמוז תש"פ 21/07/2020 17:04

"אין היתר למעשים" יחידות דיור בבנייה. אילוסטרציה יחידות דיור בבנייה. אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בתחילת השבוע שפה עו"ד כנרת בראשי כי פקח של עיריית ראש העין גילה לטענתו עבירות בנייה בנכס בראש העין הרשום על שמה של ליאת בן ארי - התובעת בתיקי נתניהו, ובעלה.

מסמכים שפורסמו חשפו כי פקח בשם זיו מילר, ערך ביקורת ב-24 בפברואר 2020 וגילה כי בוצעו בנכס עבודות להפיכת הדירה לשתי דירות על ידי פתיחת פתח מחצר הבית ופתח נוסף מבחוץ ישירות אל מרתף הבית - עבודות שנעשו לכאורה ללא היתר. לדברי הפקח הוא בדק וגילה כי אכן העבודות נעשו ללא היתר. "כאשר חזרתי לעירייה לבדוק אם דברים אלו נעשו על פי היתר, גיליתי שאין היתר כלשהו למעשים אלו", סיפר מילר. רק חודש לאחר מכן הוגשה בקשה רשמית לפיצול.

בן ארי הגיבה באמצעות משרד המשפטים כי אין לה קשר לזה. "מדובר בנכס שנרכש על ידי קבוצת רכישה שבה השקיע בעלה. לא מדובר בדירת המגורים המשותפת של בני הזוג והמשפחה. לגברת בן ארי אין שום מעורבות בהשקעות ובעסקים של בעלה, שהוא אזרח פרטי מן השורה", נאמר בתגובה.

עם זאת, ב'ישראל היום' חשפו הבוקר (שלישי) כי ב-31 באוקטובר 2019 פורסמה מודעה באתר למכירת והשכרת נדל"ן המתארת את הנכס כיחידה אחת בת שבעה חדרים בשטח 220 מ"ר העומדת להשכרה תמורת 7,500 שקלים. על פי ועדת התכנון והבנייה המקומית, ב-7 בנובמבר הונפק טופס 4 לנכס, וכעשרה ימים לאחר מכן המודעה התעדכנה: ב-19 בנובמבר 2019 הפרסום פוצל לשתי יחידות הבית עצמו (חמישה חדרים) תמורת 6,500 שקלים. מספר ימים לאחר מכן פורסמה הדירה השנייה - דירת המרתף, להשכרה בסכום של 3,950  ומספר ימים לאחר מכן התעדכן המחיר ל-3,500 ש"ח. מי שחתום לכאורה על המודעות הוא בעלה של בן ארי.

מהפרקליטות נמסר ל'ישראל היום' כי "הגברת בן ארי מוסרת שאין בכוונתה להתבטא בנושא".
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זו השקעה משכרה של הגברת , איך היא מתנתקת ?  (ל”ת)

  גוחא

 2. לא מתבטאת בנושא  

  ח

 3. הצעה לשלום בית  

  יועץ נישואין

;