1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בארץ

משבר הקורונה פגע גם בכם? כך תצלחו אותו

הקורונה על שלל המורכבויות שלה כבר כאן, וברור לכולם שהעולם אחריה לא הולך להיות אותו עולם שהיה לפניה • הקשיים, המשברים, התחזיות הקודרות והאיש שיעזור לכם לצלוח את המשבר

קובי בורנשטיין, ב' אב תש"פ 23/07/2020 20:49

במימון מלא בנצי שוורץ מנכ"ל זום-אין בנצי שוורץ מנכ"ל זום-אין צילום: באדיבות המצלם

הקורונה עדיין כאן, אבל יש מי שכבר משרטט את מפת התעסוקה המסתמנת ליום שאחרי המשבר. הניתוח נעשה על בסיס מחקרי עומק בקרב מעסיקים מובילים ברחבי העולם, לצד מגמות מובהקות המסתמנות בשוק התעסוקה האירופאי, המתעורר מחדש בימים אלו ומציג עליות משמעותיות בביקוש לעובדים במגוון ענפים.

על פי הממצאים נראה כי מדרג הרלוונטיות התעסוקתית עומד להשתנות משמעותית, כאשר מקצועות בתחומים מסוימים מזנקים לקדמת הבמה על חשבון תחומים אחרים, דבר שישליך כמובן על רמת הביקוש והתגמול עבור משרות בתחומים אלו. "נראה כי קיים מחסור בעובדים איכותיים בתחומי העיצוב, בתכנות והמקצועות הטכניים, והדבר ישליך את רמת הביקוש והתגמול עבור משרות מתחומים אלו", אומרים מומחי תעסוקה וותיקים העוקבים בדריכות אחרי המגמות המתפתחות בתקופה זו בעולם העבודה.

במטרה להיערך לקראת הבאות, חברו יחד גופי התעסוקה וההכשרה המובילים במגזר החרדי להפקת יריד לימודים ענק, בהובלת 'זום אין', המתמחה בהפקת ירידי תעסוקה למגזר החרדי.

היריד הנוכחי ייערך במתכונת ייחודית ובמודל חדשני שזכה להצלחה ניכרת בשני ירידי ענק שהופקו על ידי 'זום אין' בשנה האחרונה, בהם השתתפו אלפי עובדים ומחפשי עבודה במגזר החרדי.

במסגרת היריד, שייערך במתכונת מקוונת עקב מגבלות משרד הבריאות, יוצגו למשתתפים עשרות מסלולים מובחרים להכשרה ורכישת מקצוע במכללות וגופי הכשרה מובילים בתחומי העיצוב, התכנות והמקצועות הטכניים, תחומים הזוכים לביקוש גובר בשוק התעסוקה הדינאמי של ימינו.

בנוסף יציגו מרכזי ההכוון והתעסוקה את כל המידע על תנאי הזכאות לקבלת שוברי מימון וסבסוד לימודים בהיקף של עד 100% מעלות הקורס, בהתאם לקריטריונים.

למשתתפים תינתן גם האפשרות לבצע אבחון תעסוקתי מהיר ואפקטיבי, ללא תשלום, על פי 'מודל הולנד', המשמש את המעסיקים המובילים בעולם בתהליכי ההשמה הארגוניים שהם מבצעים לעובדים פוטנציאליים.

מנכ"ל 'זום אין', בנצי שוורץ, התייחס ליריד המתקרב ואמר כי "אנו שואפים לספק מענה מקצועי והולם עבור אלפי עובדים ומחפשי עבודה מהמגזר החרדי, החפצים להישאר רלוונטיים בעולם התעסוקה החדש, ולממש את יכולותיהם וכישוריהם במקצוע מפרנס ומתאים. לצורך כך רתמנו את גופי התעסוקה המובילים במגזר, לצד מכללות ומכוני הכשרה הטובים ביותר בתחומם, וגיבשנו את יריד הלימודים האפקטיבי והיעיל ביותר שנערך אי פעם למגזר החרדי, כולל אבחון תעסוקתי מהיר ועוד מגוון כלים מקצועיים לבחירת המסלול הלימודי המתאים ביותר לכל אחד ואחת".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מתיבתא דרקיעא  


  2. תותח  


  3. לכל דיכפין  

    אלי

  4. צאו והתפרנסו זה זה מזה  

    יהודה

;