ט"ז סיון התשפ"ד
22.06.2024
נפלטי המסגרות בישיבות

פרסום ראשון: כינוס חירום של ראשי ישיבות בבני ברק

התפשטות הקורונה: כינוס חירום של ראשי הישיבות נערך הערב בבית הגאון רבי חיים פיינשטיין ראש ישיבת 'עטרת שלמה', בהשתתפות גדולי ראשי הישיבות, הדנים לגבי אותם בחורים שנפלטו מהמסגרות בישיבות • כל הפרטים בפרסום ראשון

פרסום ראשון: כינוס חירום של ראשי ישיבות בבני ברק
בחורי ישיבות לומדים בקפסולות צילום: שוקי לרר

בשעה זו כינוס חירום של ראש ישיבות בבית הגאון רבי חיים פיינשטיין ברחוב רבי מאיר בבני ברק, בו הם דנים בהשפעות הקורונה על הישיבות לקראת הזמן הבעל"ט.

לאור התפרצות הקורונה והצפי שהדבר ישפיע על מסגרות הלימוד בישיבות גם בחודש אלול ובזמן חורף, התכנסו מספר ראשי ישיבות בביתו של הגאון רבי חיים פיינשטיין, ראש ישיבת 'עטרת שלמה', על מנת לדון בדרכים לקיים סדרי לימוד עבור תלמידי הישיבות שאינם משתתפי במסגרת הרגילה, או בשל העדר מקום בקפסולות או מטעמי בריאות וכיוצא בזה, דבר שהיה חסר בעולם הישיבות במשך זמן קיץ.

בכינוס משתתפים בין היתר ראש ישיבת ארחות תורה הגרב"ד דיסקין, הגרח"פ ברמן מראשי ישיבת פוניבז', ראש ישיבת מיר הגאון רבי נועם יצחק אלון ומספר נציגים מעוד ישיבות, בהן גם ישיבות ספרדיות.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי במהלך הכינוס אף השתתפו בשיחה טלפונית ראשי ישיבות נוספים הנמצאים בתוככי הישיבות, ביניהם הגאון רבי יגאל רוזן ר"י אור ישראל. 

'בחדרי חרדים' ימשיך ויעקוב אחרי ההתפתחויות והחלטות ראשי הישיבות 

עולם הישיבות הרב חיים פיינשטיין הרב ברוך דב דיסקין הרב יגאל רוזן הרב נועם אלון הרב חיים פרץ ברמן

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 7 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד