1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

הליכוד נגד 12 ו-13: "צפון קוריאה יכולה ללמוד מהם"

בעקבות המשך השידורים מהמחאות שמתקיימות ברחבי הארץ נגד ראש הממשלה, בליכוד יוצאים למתקפה חריפה נגד ערוצי הטלוויזיה המובילים: "מתעלמים מהאופי האלים של ההפגנות ומהקריאות הנשמעות בהם לרצוח את ראש הממשלה ובני משפחתו"

ארי קלמן, י"א אב תש"פ 01/08/2020 22:07

ברקע המחאות הנמשכות אולפן חדשות. אילוסטרציה אולפן חדשות. אילוסטרציה צילום: הדס פרוש, פלאש 90

בזמן שההפגנות נגד ראש הממשלה מול מעונו הרשמי בירושלים נמשכים, בליכוד יוצאים למתקפה כנגד ערוצי התקשורת המובילים דווקא, בטענה כי הם פועלים לצעד המפגינים להפיל את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

בתגובה ששיגרו הערב מטעם 'הליכוד', העלו חשש כי החלו כבר בקמפיין בחירות; "ערוצים 12 ו-13 ממשיכים לשמש זרוע תעמולה להפגנות השמאל האנרכיסיטיות", נכתב. לטענתם, "הם עושים מאמץ נואש לשטוף את המוח של הציבור, במטרה להפיל ראש ממשלה חזק מהימין".

עוד הוסיפו בליכוד למתקפה כי "ערוצי התקשורת נותנים פרסום חינם ואינסופי מכמה מוקדי שידור בניסיון לתדלק את הפגנות השמאל ומתוך ניסיון שקוף לנפח את חשיבותם ומשקלם. לעומת זאת, הם מתעלמים מהאופי האלים של ההפגנות ומהקריאות הנשמעות בהם לרצוח את ראש הממשלה ובני משפחתו".

"הטלוויזיה בצפון קוריאה יכולה ללמוד מהם, אבל הציבור לא קונה את זה. ראש הממשלה נתניהו ימשיך לעבוד מסביב לשעון, להילחם בקורונה ולחזק את כלכלת ישראל. ראש הממשלה קורא לכולם להתלכד במאמץ זה ולהתעלם מקמפיין ההסתה המסוכן של התקשורת", נמסר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מה השתנה ......?!  


  2. שידוד ציבורי למי  


  3. התשובה בקלפיות.  


  4. לפרק את ערוצי דר שטירמר 12 - 13 ולהעמיד ראשיהם לדין  (ל”ת)


;