1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

יעלון על חברי הכנסת שיערקו "יזכרו לדיראון עולם"

בעוד שבועות ספורים יגיע המועד בו תיאלץ הכנסת להתפזר במקרה ולא יוסכם על תקציב • יעלון מכין את הקרקע לאפשרות שנתניהו 'ינגוס' במפלגות השונות ויקים ממשלת 61 בלי גנץ "מהלך מסוכן"

ארי קלמן, י"ד אב תש"פ 04/08/2020 12:34

מקדים רפואה למכה? בנימין נתניהו/משה בוגי יעלון בנימין נתניהו/משה בוגי יעלון צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חבר הכנסת משה יעלון מתייחס לאפשרות כי חברי כנסת מכחול לבן יערקו ויקימו ממשלת 61 בראשות בנימין נתניהו, וטוען כי הם יזכרו לדיראון עולם.

"כולם מדברים על התקציב, ונתניהו זומם להפחיד ח״כים מבחירות, ולהקים קואליציית 61 בלי בחירות, עם שאריות כחול לבן ובלי גנץ", כתב יעלון הבוקר והתייחס לתרחיש הפוליטי האפשרי בו תוקם ממשלה צרה.

לדברי יעלון, "כל מי שיהיה שותף למהלך מסוכן כזה ולהמשך מתן חסינות, לנאשם שדואג רק לעצמו, ייזכר לדיראון עולם". את דבריו יעלון חתם בסיסמאות הקבועות הנשמעות במחנה השמאל בתקופה האחרונה "מנותקים ומושחתים, נמאסתם! נתניהו תתפטר".

נציין כי השעון הפוליטי מתקתק, נותרו עוד 22 יום עד למועד בו הכנסת תתפזר במקרה ותקציב כל שהוא לא יעבור, אחד התרחישים הוא שראש הממשלה יפעל בדקה ה 90 להקים ממשלת 61 ללא גנץ.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. פוליטיקא  

  משה

 2. כולם שם ציונים מטומטמים שחפצים רק בכבוד ועושר ושלטון וכיסאות וכסף(מי שחושב שהם כדי לעזור לנו פשוט לא רואה את המציאות )  (ל”ת)


 3. מי זה  


 4. מי שיערוק יציל את העם  (ל”ת)


 5. מה פתאום דראון עולם  

  זכרון של חתול

;