1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

ראש הממשלה מתייחס לסערה שחולל יאיר נתניהו

ראש הממשלה נתניהו התייחס היום לסערה שחולל בנו יאיר שבמהלך ראיון כינה את מפגיני השמאל בבלפור "חייזרים" • "יש שם תופעות הזויות ואני חושב שלזה התכוון בני"

קובי ברקת, י"ד אב תש"פ 04/08/2020 17:32

"לזה התכוון בני" יאיר נתניהו לצד אביו ראש הממשלה יאיר נתניהו לצד אביו ראש הממשלה צילום: Kobi Gideon/GPO

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס הבוקר לדבריו של בנו יאיר שבראיון לפתחי וזמרי הרדיו 'גלי ישראל' כינה את מפגיני השמאל 'חייזרים' ואמר כי "אלה הפגנות פוליטיות, הפגנות שמאל, מתודלקות על ידי ארגוני שמאל בעידוד התקשורת".

נתניהו הוסיף כי "יש שם תופעות מוזרות, מעבר לצד הפוליטי, הסתה בלתי פוסקת נגדי, נגד רעייתי, נגד משפחתי. גם קריאות לרצח שלא מדווחות בכלל. יש שם תופעות הזויות ואני חושב שלזה התכוון בני".

כזכור, במהלך הראיון אתמול אמר יאיר נתניהו כי "אבא שלי הוא אדם חזק. הוא רואה את המראות שכולנו רואים, את החייזרים האלה בהפגנות, זה מצחיק אותו, זה כמו בידור".

כאמור, נתניהו התייחס לדברים ואמר כי "כשיש רמה כזו של הסתה, וליגיטמציה להסתה כזו, מצד פוליטיקאים מהשורה הראשונה, זה צריך להדאיג את המדינה". הוא הוסיף ש"מחליפים שלטון בקלפי, לא בדרך אחרת. וכאן כשיש קריאות מפורשות, מרומזות, כשהדרך לגמור את מה שלא עשינו בקלפי, נעשה את זה בצורה אלימה, אם בצורת זריקת בקבוקי תבערה, או כשתהיה בלי אבטחה נטפל בך. אלה דברים שהיו צריכים להיות מוקד של הוקעה אוניברסלית וככה צריך לנהוג".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אני לא חושב שיש משהו להתנצל הם באמת חייזרים  (ל”ת)

    דוד

  2. חייזרים זו מחמאה!!! הוא היה צריך לומר חזירים! מרושעים!  (ל”ת)


;