1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. החרדים

ראשי הסיעות החרדיות לנתניהו וגנץ: "גלו אחריות והגיעו לסיכום"

כפי שפורסם לראשונה ב'בחדרי חרדים' בעקבות המשבר הפוליטי והאיום הממשי בהליכה לבחירות בגלל חילוקי דעות בנוגע לאופי התקציב, נועדו לפני זמן קצר ראשי הסיעות החרדיות, השרים ליצמן ודרעי וח"כ גפני ודנו המצב. בסיום פגישתם דרשו השלושה מהצדדים להתפשר

ארי קלמן, ט"ז אב תש"פ 06/08/2020 15:59

"המחשבה - טירוף מוחלט" ראשי הסיעות החרדיות בפגישה ראשי הסיעות החרדיות בפגישה צילום: באדיבות המצלם

כפי שפורסם לראשונה ב'בחדרי חרדים' ראש הסיעות החרדיות, השרים אריה דרעי, יעקב ליצמן וחבר הכנסת משה גפני נועדו היום (חמישי), לפגישה שעסקה במשבר הפוליטי סביב התקציב, ובסיומו שיגרו השלושה קריאה לראש הממשלה נתניהו וליו"ר כחול לבן בני גנץ.

בהודעתם הבהירו ראשי המפגלות החרדיות, כי "לא נשתף פעולה עם שום יוזמה להקדמת הבחירות- העברת תקציב המדינה הינה צו השעה". תוך קריאה למצוא פתרון ולמנוע הליכה לבחירות.

פרסום ראשון: ראשי הסיעות החרדיות יפגשו לדון במשבר הפוליטי

בהודעה נמסר כי "ראשי הסיעות החרדיות הביעו התנגדות ברורה ונחרצת לקידום הליכה לבחירות". עוד מסרו כי "אזרחי ישראל מתמודדים בימים אלה עם בעיות קשות, בריאותיות וכלכליות, ועצם המחשבה ללכת למערכת בחירות בעת הזאת הינה טירוף מוחלט".

"זה הזמן לפנות כל דבר אחר, להביא לאישור דחוף של תקציב המדינה, בכדי שנוכל להתמקד באתגרי המשק ומערכת הבריאות, נוכח משבר הקורונה שפוקד את אזרחי ישראל ואת כל העולם. לא נשתף פעולה עם כל יוזמה להקדמת הבחירות ואנו נעשה הכל למנוע בחירות", ציינו בהודעה המשותפת.

עוד נמסר בהודעה כי "ראשי סיעות ש"ס ויהדות התורה קוראים לרה"מ בנימין נתניהו ולעמיתו ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון בני גנץ, לגלות אחריות לאומית, להתכנס יחדיו על מנת להגיע לפתרון מוסכם ומניעת הליכה לבחירות מיותרות. על אף שלמפלגות החרדיות אין מה לחשוש מבחירות, טובת אזרחי ישראל לנגד עינינו".

מכחול לבן נמסר בתגובה לדברי ראשי הסיעות החרדיות: "אזרחי ישראל לא יסלחו למי שיגרור את המדינה לבחירות בתקופת חירום רפואית וכלכלית.
דרעי, ליצמן וגפני צודקים- חייבים להעביר תקציב לשנה כפי שכל כלכלני ישראל ממליצים ולחזק את האזרחים, הכלכלה והחברה הישראלית".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. דרישה להתפשר חחחח  (ל”ת)


    • שאם יאלצו אותם ללכת לבחירות בניגוד להוראת גדולי ישראל 

      לראשי הסיעות החרדיות יש גם אופציה

  2. קרן והסירותי שבעים פנים לה יום העלתה הנרות ויום ירדה עמוקה  (ל”ת)


;