1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

הח"כ החרדי מציע: לאשפז את מי שיוביל לבחירות

בחירות בחשוון? לא אם תשאלו את ח"כ יעקב מרגי שהציע לאשפז את ראשי ההנהגה בישראל במחלקה לבריאות הנפש • מרגי הוסיף ב'ציוץ' שפרסם היום כי "מי שיוביל לבחירות חייב אבחון שיחזיר לו את ראיית המציאות העגומה" • בתוך כך, אחרי שאמש בוטלה ישיבת הממשלה, היום ההתפרסם כי גם ועדת השרים תדחה

ארי קלמן, י"ט אב תש"פ 09/08/2020 11:31

במרכז בריאות הנפש גנץ ונתניהו, אמש גנץ ונתניהו, אמש צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

ברקע המשבר שמוביל לבחירות, חבר הכנסת יעקב מרגי מציע ל"אשפז במרכז בריאות הנפש, את מי שיגרור את המדינה לבחירות", כך כתב בציוץ בטוויטר.

מרגי התייחס למשבר המחריף בין הליכוד לכחול לבן, וקרא 'משוגעים רדו מהגגות', כשהוא מוסיף: "כל מי שיביא בחירות בעת הזאת אפשר על פי כל תבחין לאשפז אותו במרכז בריאות הנפש הקרוב למקום מגוריו כדי שיחזירו לו את ראיית המציאות העגומה".

ברקע, הקרב בין הליכוד לכחול לבן הולך ומתעצם, ומלבד ביטול ישיבת הממשלה, גם ישיבת ועדת השרים לענייני חקיקה בוטלה להיום, כך שגם החוקים הנוגעים לקורונה לא יעלו לסדר היום.

באם לא ימצא פתרון למשבר התקציב בשבועיים הקרובים, הכנסת תתפזר באופן אוטמטי בעוד 15 יום. והבחירות יתקיימו בחודש חשוון תשפ״א.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אתם המפלגות החרדיות מספקים שקרים לרבנים ולגדולי הדור(אלה שלא קשורים לציונים ולא מקבלים מהם כסף)שכאילו יש מגיפה .600 אנשים שמתו בחצי שנה זה לא מגיפה זה שפעת או מחלות אחרות או זקנה אף אחד לא אומר שקורונה זה זיהום שעובר אחרי כמה ימים אבל לא פיקוח נפש ולא לסגור כל המדינה בשביל זה שיש אנשים שאין להם מה לאכול בבית וכל הפרנסה שלהם שהקשיעו בה עשרות שנים נמחקה בגלל ביבי ואוהדי ביבי המטומטמים שהולכים אחריו כאילו היה מלך העולם  


  • אתה חתיכת טמבל עם חותמת (ל”ת)

   דודי

 2. רק כאשר בן\בת משפחה שלו יחלה- תחלה בנפשה ,הוא יבין ....  

  מרגי טיפש

 3. את מרגי צריך לשלוח לגן ילדים ,הוא טמבל  (ל”ת)

  הראשון

 4. מרגי תתבייש בתגובה מטופשת !!  (ל”ת)

  תתבייש

 5. גם את המגיבים שמתקיפים את החכם היחיד שנמצא בסביבה צריך לשלוח לפסיכיאטר  (ל”ת)

  שרוליק

 6. שקרנים  

  המעניש

 7. מרגי  

  נורמלי

;